Rodinka se zanedlouho rozroste.

Rodinka se zanedlouho rozroste. Herminapress

Šaty už jsou pořádně napnuté: Žena Pepy Vojtka bude každou chvíli rodit

Termín narození druhého potomka má stanoven na 9. července, Jovanka Vojtková ale tuší, že přijde na svět dřív. A je připravená. „Mám pro jistotu sbalenou tašku, protože opravdu rodit mohu každým dnem. Úspěšně jsem překonala 36. týden, jsem v sedmatřicátém, takže to těžší období je za mnou a teď už jsem v absolutní pohodě. Všichni se na přírůstek strašně moc těšíme,“ řekla Vojtková.

Ta navzdory pokročilému stupni těhotenství přišla s Pepou Vojtkem předat Vlaďce Erbové ‚umělecky vylepšený‘ kočárek, který bude spolu s dalšími čtyřmi v červenci vydražen. Výtěžek půjde na občanské sdružení Vlaďka dětem na pomoc malým pacientům a jejich rodinám.

„Do téhle akce jsme šli rádi a hned kývli. Mohli jsme ten kočárek pomalovat sami, ale alespoň v mém případě, kdybych se pustil do malby, byl by absolutně neprodejný. Tohle umění jen prošlo kolem, ale vůbec mě nezasáhlo, takže když něco nakreslím, sám někdy nevím, co to je, a nestranný divák je úplně mimo. Proto jsem nechal tohle vozítko zkrášlit výtvarníkem Martinem Zhoufem, který nám dělá obaly na cédéčka. On je zárukou, jak sami vidíte, že kočárek bude pro dražitele zajímavý a vydraží se za slušnou částku. A mimčo, které v něm spočine, bude rocker nebo rockerka. Po mně, tedy autorovi námětu. A na památku jsme připojili všichni tři i autogramy,“ uvedl Vojtek, kterému vedle ženy dělal doprovod i syn Adam. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků