Dcera herce Vladimíra Kratiny Dominika je opravdu kus.

Dcera herce Vladimíra Kratiny Dominika je opravdu kus. Foto: www.hermina.cz

To je výstavní kousek: Dcera herce Vladimíra Kratiny je novou hvězdou tuzemského modelingu

31. srpna 2011 11:57

Herec Vladimír Kratina může být na svou dceru Dominiku opravdu pyšný. Mladá Kratinová nejenže podle přání svého tatínka nechce jít ve šlépějích svého otce a nestane se herečkou, navíc už má nalajnovanou celou svou budoucnost. Krásná Dominika má totiž v plánu stát se další Českou Miss a posléze pracovat jako produkční.

„Být modelkou není můj sen, chci vystudovat produkci, takže se budu hlásit v listopadu na DAMU a budu doufat, že se mi můj sen splní,“ svěřila se Super.cz Kratinová, která má ale i náhradní plán, jak svého snu docílit. Je totiž natolik půvabná, že se chce stát Českou Miss.

„Už jsem to zkusila dva roky zpátky, ale paní Maláčová mi tehdy řekla, že jsem ještě moc mladá, takže jsem se rozhodla, že bych to mohla zase zkusit,“ vysvětlila Kratinová, která letos odmaturovala a rozhodla se pro rok volna. A právě to nepotěšilo jejího slavného otce.

„Moc se mu můj nápad nelíbil, ale co jsem mohla dělat. Chci studovat produkci a nějak jsem se zapomněla přihlásit na přijímací zkoušky. Takže to zkusím letos. Ale nemusí se bát, že bych mu zůstala celý rok na krku. Mám v plánu totiž v listopadu odletět na půl roku do Anglie a pracovat tam v hotelu,“ prozradila krásná dcera Vladimíra Kratiny. 

Karen Mchitarjan , Super.cz