„Cougars“ loví na netu muže pro nezávazný sex!

19. června 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Prominentní dámy jako Demi Moore nebo Madonna již se svými mladšími partnery dávno udělaly z obráceného věkového rozdílu společenskou normu. Tzv. „Cougar fenomén“ si nyní konečně našel cestu i k nám a kvality mladších mužů tak objevuje stále více zralých žen (zvaných také Cougars čili Pumy).
Pumy nejraději loví své pochoutky online

Pumy nejraději loví své pochoutky online

V digitálním věku je pro Pumy obzvláště snadné najít vhodné muže na pobavení – Stříbrné lvice loví totiž své lahůdky online. Tuto skutečnost potvrzuje i vedoucí internetový portál zaměřený na tzv. „nezávazné schůzky“: TheCasualLounge.cz. Podle zmíněného portálu vyhledává do role svého postelového partnera výrazně mladší muže až polovina uživatelek starších 40 let. U většiny z nich přitom není cílem najít muže na celý život – hledají totiž zejména kombinaci „vztahu na jednu noc“ a „dlouhodobého postelového vztahu“!

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma
Mladé maso chutná stejně nejlépe...

Mladé maso chutná stejně nejlépe...

Samotné uživatelky portálu jsou také velice spokojené: „Na TheCasualLounge se mohu nezávazně vyřádit s různými, i mnohem mladšími muži, a to tak často, jak můj chtíč zavelí!“ pochvaluje si Martina z Brna (46). Tato internetová platforma je přitom pro ženy bezplatná, díky čemuž byl v minulém roce na oblíbeném casual portálu zaregistrovaný výrazně vyšší počet dam než pánů. Nezávaznou komunikaci a schůzky si tu v současnosti vychutnává více než 65 % ženských uživatelek. Šance na úspěch pro pány je zde tudíž extrémně vysoká...a díky tomu v konečném důsledku i spokojenost (a uspokojení) sexuchtivého něžného pohlaví!

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma