Aneta Langerová křtila vinyl.

Aneta Langerová křtila vinyl. Profimedia.cz

Aneta Langerová se během křtu vinylu pěkně zapotila. Na světlé košili ji potrápily pořádné koláče potu

Počínající letní teploty jsou společně se špatně větranými místnostmi tou nejhorší možnou kombinací. Ač se člověk snaží, seč může, strašně se potí. A ani antiperspirant bohužel nemusí stačit na nepříjemné koláče potu, které se mohou vytvořit.

A pokud zvolíte oděv, kde je každá skvrna hned vidět, můžete se bránit už jen tím, že zásadně nezvedáte ruce nahoru. To ale bohužel nelze pohlídat. Něco podobného se stalo i zpěvačce Anetě Langerové (34), která ve čtvrtek slavnostně pokřtila svůj první vinyl nazvaný podle posledního alba Na Radosti.

Součástí křtu bylo i krátké akustické vystoupení, během kterého Aneta pořádně propotila světlou košili, na které bohužel bylo všechno hned vidět. Stačilo zvednout ruce a koláče byly k nepřehlédnutí.

Kmotrou vinylu byla herečka Bára Hrzánová, jež je velkou fanynkou Anetiny tvorby. Fanoušci se na vinylu mohou těšit nejen na své oblíbené písničky z posledního alba, ale i na různé bonusové materiály - pohlednice z míst, kde deska vznikala, samolepky se symboly písní i plakát. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků