Lindsey Nicholson

Lindsey Nicholson Profimedia.cz

Bývalá hvězda show V šestnácti těhotná se pochlubila novými pětkami!

Američanka Lindsey Nicholson se proslavila tím, že otěhotněla hodně mladá a svůj příběh prezentovala před televizními kamerami. Lindsey byla totiž jednou z účastnic pořadu 16 and Pregnant (V šestnácti těhotná). A jak je vidět, v trendu být příliš brzy dospělá, pokračuje i nadále...

Hvězdička televize MTV si usmyslela, že chce nová prsa, a proto minulý měsíc zavítala k proslulému americkému plastickému lékaři Michaelu Salzhauerovi, známému jako Dr. Miami. Že svůj záměr myslela skutečně vážně a na poslední chvíli nevycouvala, dokazují tyto nové snímky od bazénu v bílých bikinách. Nutno uznat, že pan doktor odvedl pěknou práci. A jakou dnes jednadvacetiletá blondýnka zvolila velikost? Rovnou pětky! Když už, tak už, že Lindsey?

Dosud nejznámější účastnicí pořadu se stejnou tematikou Náctileté maminky ovšem zůstává Farrah Abraham, která na sebe v uplynulých letech upozornila četnými plastickými operacemi i erotickými filmy Farrah Superstar: Backdoor Teen Mom a pokračováním Farrah 2: Backdoor and More. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků