Oprah Winfrey

Oprah Winfrey Profimedia.cz

Nejbohatší Afroameričanka senzačně zhubla. Podívejte, jak jí to po šedesátce sekne

Americká televizní moderátorka a producentka Oprah Winfrey se celý život pere se svou postavou, váhové výkyvy u ní nebyly nic neobvyklého. A i když se s postupujícím věkem hubne čím dál hůř, Oprah se loni v srpnu ve svých jednašedesáti rozhodla s kyprými křivkami zatočit. Její mise ve spolupráci s programem Weight Watchers byla úspěšná, Oprah se zbavila dvanácti kilogramů.

Své nové tělo dokonce Oprah předvedla i na obálce speciálního dubnového ‚Best Body‘ vydání jejího měsíčníku O Magazine. Objevila se na ní spolu s dalšími třemi ženami, které se vzepřely své váze.

Náramně jí to slušelo i během premiérového promítání televizní série Greenleaf, kterou Winfrey produkovala, na filmovém festivalu Tribeca v New Yorku. V rafinovaně střiženém černém overalu vypadala například oproti loňskému udílení filmových Independent Spirit Awards mnohem drobnější.

Podle magazínu Forbes byla Oprah Winfrey několikrát zvolena nejvýdělečnější osobností šoubyznysu a zároveň první černoškou v historii, která se stala miliardářkou (v dolarech). V roce 2014 bylo její jmění odhadnuto na 2,9 miliard dolarů (přes 68 miliard korun). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků