Sigourney Weaver a Susan Sarandon vědí, co je to být glamour.

Sigourney Weaver a Susan Sarandon vědí, co je to být glamour. Profimedia.cz

I ve věku seniorek vzbuzují úžas: Dvě slavné šedesátnice s přibývajícím věkem rozhodně neodkvétají

Společně už jim je sice 135 let, ale dvě hollywoodské ikony zrají jako to nejlepší víno. Susan Sarandon (76) a Sigourney Weaver (66) na ceremoniálu předvedly, co to znamená být tzv. glamour.

Ani jedna z hereckých legend nebyla v mládí označována za sexsymbol, ale o to více se jejich půvab projevil ve zralém věku. Slavné herečky svou dokonalou vizáží potvrdily, že skutečné dámy nemusí po šedesátce v Hollywoodu vyklidit pole mladším kolegyním.

Susan a Sigourney se staly hvězdami udílení Glamour Awards, kde se dočkaly velké pocty. První z nich byla oceněna jako zdroj inspirace pro jiné ženy, druhá byla dokonce zvolena ikonou. Obě hvězdy se na galavečer vyparádily, aby dokázaly, že ceny jsou pro ně opravdu zasloužené.

V Londýně došlo i na společné pózování, z něhož vyšla vítězně o tři roky starší Sarandon. Ta totiž v asymetrickém černém saku s výrazným dekoltem působila mladistvěji než Weaver v až příliš konzervativních zelených šatech. Jako Glamour ikona by si herečka z Vetřelce mohla dovolit podstatně odvážnější model. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků