Tomáš a Tamara Klusovi

Tomáš a Tamara Klusovi Herminapress

Pyšný taťka Tomáš Klus září jako sluníčko: Takto se rozněžnil nad narozením svého syna

Zpěvák Tomáš Klus (35) se ve čtvrtek stal podruhé otcem a září jako sluníčko. Po narození syna Alfréda je doslova v sedmém nebi, a tak není divu, že se o své pocity podělil s fanoušky na sociální síti.

„Když jsem byl pro jídlo a pro kytku své žínce, co má dnešek ve svém jméně, na ulici jste mě zastavovali a přáli blaho a Alfréda s Tamarkou pozdravovali a porůznu jsme se zakecávali a bylo to parádní a bezvadný,“ napsal Klus s tím, že se cítil jako ve snu. Zpěvák byl nadšen i z toho, jak svého bratříčka přivítala na světě jeho starší ségra Josefína.

„Z Jos se rovnou stala velká ségra, která se slovy "brášeku, musím domů dát granulky pejskům", věnovala výhružnej pohled sestřičce, která si to u ochránkyně rozházela už na sále, když brášeka naložila do postýlky, že nám jej odveze na pokoj. Josinino naléhání, "to nemůžete, já už na něj nemůžu zapomenout" nás dojalo,“ podělil se o své pocity Klus, ve kterém má jeho žena opravdu milujícího manžela a otce dětí.

„A toho teď budeme svědky, dva malý rostoucí světy, dva láskyplný průsečíky, dvě přímky k totálnímu štěstí. Tahle životní geometrie se mi páčí,“ uzavřel zpěvák, jenž by se po roční pauze měl na podzim vrátit na koncertní pódia. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků