V plavkách už se stydět nebudete. Takhle hubnou celebrity!

6. června 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Červen je tu a vy si říkáte, že letos to v plavkách zase nebude ono? Nevzdávejte to předčasně, několik kilogramů pořád můžete shodit. Vyzkoušejte populární, ryze českou proteinovou dietu KetoDiet a po vašich nadbytečných kilogramech se jen zapráší.
Nejlépe hubnou tlouštíci

Nejlépe hubnou tlouštíci

Základem ketodiety je pět porcí jídel denně - od speciálních proteinových jídel a nápojů až k postupně přidaným běžným jídlům, bohatým na bílkoviny. Dietní plán KetoDiet, který je sestaven i pro menší nadváhu od pěti kilogramů, má ale rozhodně větší úspěch u žen a mužů s velkou nadváhou, nebo u lidí obézních. „Proteinová jídla a nápoje KetoDiet jsou navíc doplněny o potřebné vitamíny, minerály a omega mastné kyseliny, které tělo v průběhu hubnutí využívá a potřebuje,“ říká výživová specialistka Martina Dvořáková.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Pestrý jídelníček vám chybět nebude

Pestrý jídelníček vám chybět nebude

Svůj jídelníček si z KetoDiet proteinových jídel můžete jednoduše poskládat a navíc ho doplnit vhodnou zeleninou. A nezáleží na tom, zda si vyberete výhodné balíčky proteinový jídel, nebo sáhnete po jednotlivých proteinových nápojích, omeletách, polévkách, snídaňových kaších nebo oblíbených proteinových tyčinkách. Variant je mnoho. Nejoblíbenějším se stal 21denní balíček HOLIDAY!

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
Proteinové drinky vedou

Proteinové drinky vedou

Proteinové nápoje KetoDiet jsou navrženy a vyrobeny ze špičkových surovin a jsou zcela bezlepkové. Připravíte je za 2 minutky a svému tělu dodáte vše, co v průběhu hubnutí potřebuje. Příchutí k nápojům je více než dost, záleží jen a jen na vás, jaké si zvolíte. Chutě jsou tak mnohem pestřejší.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
Vážně zhubnu?

Vážně zhubnu?

S ketodietou úspěšně hubnou známé osobnosti – Petra Janů, Jitka Zelenková, Jakub Smolík, Martin Dejdar, nebo Miluška Bittnerová –, ale nejen ony. „KetoDiet beru jako úžasný odrazový můstek, díky kterému jsem shodila víc než 15 kilogramů. Naučila jsem se jíst pravidelně a stačí mi menší porce. A vůbec nemám chutě na sladké,“ chválí ketodietu slečna Markéta.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz