Salma Hayek

Salma Hayek Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Salma Hayek si výběrem šatů přidala dvacet let. Snad poprvé vypadala na svůj věk

To se jen tak nevidí, aby si Salma Hayek (55) nevzala na filmovou premiéru výstřih, natož, aby se jí snad i dalo věřit, že u ní významné životní jubileum klepe na dveře. Ve středu v Londýně se tomu tak stalo a na vině byly především hereččiny šaty. Doufejme, že si zanedlouho padesátiletá Salma nezačíná uvědomovat svůj věk a podobně cudné kousky u ní nebudou na denním pořádku. Zrovna v jejím případě by to byla velká škoda...

Představitelka malířky Fridy Kahlo přijela do Londýna propagovat svou filmovou novinku Pohádka pohádek italského režiséra a scénáristy Mattea Garrona, v němž se představila v hlavní roli vedle Vincenta Cassela. Jelikož se jedná o výpravný snímek, snažila se překrásná Hayek filmu zřejmě přizpůsobit i své šaty, což se bezesporu může mnohým lidem zamlouvat stejně jako samotný barevný bohatě zdobený a neokoukaný model. Za nás už to bylo trochu moc, a to nemluvě o černých sandálcích podobajících se výškou podpatku a platformy spíš bláznivému vkusu Lady Gagy.

Usedlá Hayek tak snad poprvé ladila i ke svému muži, jímž je francouzský miliardář Francois-Henri Pinault. Ten, ač je o necelých pět let starší než ona, vždy působil starším dojmem. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků