Zuzana Jandová je kupodivu single. Super.cz

Rozešla se s bývalým Prachařové a Sokolové. Co v životě objevuje živočišná kráska Jandová, když je single?

Díky tomu, že Zuzana Jandová (34) pracuje zejména na zahraničních trzích a na místních společenských akcích se objevuje minimálně, tak se toho o jejím soukromí moc neví. Velký otazník se vznášel také nad jejím vztahem s Robertem Hájkem, zlatníkem, který v minulosti chodil s Agátou Prachařovou (36) či Kateřinou Sokolovou (32).

Když jsme se s nejkrásnější Češkou roku 2008 potkali na plzeňské klinice krásy, kde si nechala vybělit chrup, tak jsme se jí podívali na zoubek i v tomto smyslu. Je tedy single, zamilovaná nebo zadaná? „Jsem poprvé v životě single,” smála se naší otázce kráska. „Nikdy jsem neměla prostor sama pro sebe. Vždycky jsem čas rozdělovala mezi prací a vztahem a kašlala jsem na to, kdo je Zuzana Jandová a jak by mohla růst,” nechala se slyšet modelka.

Co by tedy Zuzana ráda změnila? „Člověk má čas vnímat sám sebe, rozumět sám sobě a díky tomu má šanci dělat šťastnými i lidi kolem. Tenhle luxus si zaslouží každej,” řekla Zuzana.
Jestli hodlá zůstat tahle živočišná kráska bez partnera, nebo jestli je přístupná novým známostem, se dozvíte v našem videorozhovoru. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků