Olga Želenská si poranila koleno.

Olga Želenská si poranila koleno. Foto: Super.cz/archiv FTV prima

Strachovala se, že nestihne divadelní premiéru: Expartnerka Pavla Trávníčka se zranila přímo během natáčení

27. května 2016 15:31

V seriálu Přístav se už odehrálo leccos. Tentokrát se tam pojedou závody rallye. Ne úplně v dobrém ale bude na toto natáčení vzpomínat Olga Želenská, představitelka Lily, která se při něm zranila.

Olga, která dříve žila s hercem Pavlem Trávníčkem, tvořila dvojici s Herbertem Ouškem, kterého hraje Norbert Lichý. V euforii ze startu závodu, když obíhala auto, aby nastoupila na místo spolujezdce, zakopla a upadla do prachu.

Jako správná profesionálka scénu dohrála a teprve když režisér zavolal STOP, začala zjišťovat, co se jí vlastně stalo. Sedřela a narazila si koleno, což byla v první chvíli banální záležitost. Herečka se ale lekla, protože druhý den měla premiéru v divadle.

„Hráli jsme Hvězdné manýry, tak mi blesklo hlavou, co bych dělala, kdybych se zranila nějak víc. Fakt ale je, že do druhého dne mě koleno pěkně rozbolelo. Stalo se mi poprvé, že jsem se při natáčení nebo v divadle zranila. Doufám, že režisér v dílu tenhle obraz nechá, když už jsem při něm nasadila své zdraví,“ řekla Olga o pár dní později. 

Anna Veškrnová , Super.cz