Lucca zahraje milovníkům techna v Ostravě.

Lucca zahraje milovníkům techna v Ostravě. Foto: Beats for Love Pepino

V ostravském kotli se teď místo železa vaří fanoušci elektronické hudby. Rozpaří je i krásná Lucca

Své oblíbené techno zahraje DJ Lucca na největším tanečním festivalu v srdci Evropy, ostravském Beats for Love Pepino. Těší se hlavně na ostravské publikum, které zná už z dřívějška z klubu Fabric. Tentokrát by ale mohla hrát až pro 42 000 lidí, což je číslo návštěvníků festivalu z minulého ročníku.

Lucca se těší taky na unikátní festivalové prostředí. Největší český mejdan elektronické hudby, který bude trvat 3 dny, se totiž odehrává v kulisách bývalých vysokých pecí, ve kterých se skoro dvě stě let vyrábělo surové železo.

„Beats for Love Pepino se stává známým i v zahraničí, a když mluvím se zahraničními kolegy, tak právě areál je jednou z hlavní věcí, kterou zmiňují,“ prozrazuje Lucca.

Manžela Michala Dvořáka nechá na tuto akci doma s dětmi. „Když jsme neměli děti, Michal se mnou na hraní jezdil pravidelně. Pak mě doprovázel, i když byli kluci malí, protože jsem začala hrát brzy po porodech a musela jsem kojit. Třeba když byly prvnímu synovi čtyři měsíce, tak jsem hrála na fesťáku v Lucembursku. Kojila jsem tehdy přibližně každé tři hodiny, a to tak akorát vyšlo – zahrát na párty a vrátit se do hotelu,“ směje se Lucca, která ostravské publikum rozžhaví už 2. července.

Festival Beats for Love trvá 3 dny a na 13 pódiích zahraje více než 300 umělců. Kromě Luccy vystoupí také Sigma nebo Beardyman, z domácích hvězd třeba Klára Vytisková či Majk Spirit. 

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků