Lucie Polišenská v seriálu Ohnivý kuře zachraňovala Jana Dolanského. Video: Archiv TV Prima

Co by na to asi řekla Lenka Vlasáková? Mrkněte, jak macanda z Kober a užovek přisála svá ústa na jejího manžela

25. května 2016 13:43

Korpuletní herečka Lucie Polišenská (30) patří k nejvtipnějším postavám seriálu Ohnivý kuře. Lucie hraje cukrářku Verunu, u které už jsme měli možnost vidět hodně bizarní postelovou scénu s vysokým a hubeným hercem Jaromírem Noskem.

Tentokrát se Polišenská coby Veruna vrhla na manžela Lenky Vlasákové Jana Dolanského, jenž v seriálu hraje kuchaře Buráka. Nejednalo se však o sexuální scénu, ale o záchranářskou akci!

Burák přišel do cukrárny opravit pokladnu. Poté, co se zničehonic nemůže zvednout, snaží se mu macatá Veruna pomoct, ale místo toho nebohého Buráka zraní.

Ten se nemůže nadechnout a Veruna vezme situaci duchapřítomně do svých rukou. Burákovi dává umělé dýchání, což se mu sice pranic nelíbí, ale má smůlu. Na vtipnou ukázku se podívejte ve videu.

Lucie Polišenská se do povědomí diváků dostala i díky seriálu Stream.cz Autobazar Monte Karlo, kde hrála účetní Bublinu. Ve filmu oceněným Českým lvem Kobry a užovky zase skončila v posteli s Matějem Hádkem. O zajímavé role tedy opravdu nemá nouzi. 

Anna Veškrnová , Super.cz