Andrea Kalivodová se nebrání ani vyučování zpěvu.

Andrea Kalivodová se nebrání ani vyučování zpěvu. Foto: Škola Svítání, o.p.s.

Chtěli byste také takovou sexy učitelku? Vnadná operní diva se chystá před katedru

28. května 2016 6:55

Snem spousty školou povinných chlapců je mít tak krásnou a vnadnou učitelku jako je Andrea Kalivodová (40). Pro některé se tento sen stal aspoň na chvíli skutečností. Operní diva totiž vystoupila na netradiční akci. Při příležitosti Dne učitelů vystupovala v Pardubicích před pedagogy z mateřských, základních, středních i vysokých škol.

Česká mezzosopranistka a sólistka Národního divadla Andrea Kalivodová vidí mezi zpěvem na jevišti a učitelstvím velkou paralelu a do budoucna by se nebránila ani zpěv vyučovat. "Povolání učitele je podle mého názoru velkou řeholí. Je to podobné jako vystupování na jevišti, jdete s kůží na trh," říká zpěvačka.

"K pedagogům mám velkou úctu a respekt. Obdivuji jejich vytrvalost předávat své znalosti žákům a studentům. V současnosti jsem velmi zaneprázdněná, ale do budoucna bych se vyučování zpěvu nebránila. Podporuji základní umělecké školy, na základní umělecké škole v Dolních Břežanech si nenechám ujít ani chystaný koncert nejlepších žáků," sdělila operní pěvkyně, která kromě úžasně pronikavého hlasu veřejnost okouzlila i svými sexy černými přiléhavými šaty s hlubokým výstřihem. Takto okouzlující učitelka by byla jistě pro mnohé studenty skutečně za odměnu. 

Jiří Čeladník , Super.cz