Lindsay Lohan a Egor Tarabasov na jachtě ve Francii

Lindsay Lohan a Egor Tarabasov na jachtě ve Francii Profimedia.cz

Seznam slavných milenců je u konce? Lindsay Lohan našla štěstí s mladičkým Rusem. Podívejte, jak v tom lítá

28. května 2016 12:51

Mezi herečkou Lindsay Lohan (31) a o sedm let mladším Egorem Tarabasovem je to opravdu vážné. Zatímco dřív Lindsay střídala milence jako na běžícím páse a dokonce si vedla seznamy těch nejslavnějších, kteří prošli její postelí, s nenápadným ruským podnikatelem pocházejícím ze zámožné rodiny jí to klape už téměř rok, což je na rozpustilou herečku slušný výkon...

Do doby, než Lindsay poznala Egora, měla navzdory množství mužů, které vystřídala, nejvážnější vztah s djkou Samanthou Ronson (38), s níž randila v letech 2008 - 2009. O Tarabasovi se ovšem říká, že je i přes svůj nízký věk silně rodinně založený a na herečku má skvělý vliv. A něco na tom zřejmě bude... Od té doby, co jsou spolu, nemá Lindsay žádný větší vroubek a vyhýbají se jí i potíže se zákonem.

Dvojice strávila předšlý víkend v Cannes, kde se u pláže před hotelem Eden Roc nalodila do člunu, který je odvezl na luxusní jachtu plující podél pobřeží Saint-Laurent-du-Var. Lindsay možná nakonec uvidíme i ve svatebním, jelikož dvojice je údajně od dubna zasnoubená. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz