Potřebujete zhubnout do plavek? Inspirujte se známými osobnostmi

24. května 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Způsobů, jak zhubnout, je mnoho, ale ne každý funguje tak, jak bychom si představovali. Když navíc potřebujeme pořádnou motivaci a rychlé výsledky, není dobrý nápad experimentovat s nesmyslnými dietami. S proteinovou dietou KetoDiet ale zhubnete bezpečně a zdravě. Stejně jako Miluška Bittnerová, Václav Kopta, nebo Jitka Zelenková, kteří si proteinová jídla a nápoje KetoDiet nemohou vynachválit.
Jak KetoDiet funguje?

Jak KetoDiet funguje?

Proteinová dieta, nebo také ketodieta, pomocí úpravy jídelníčku a speciálních proteinových jídel a nápojů naprosto přirozeně spaluje vaše tukové polštáře a faldíky. Svému tělu odepřete nadbytek cukru, dodáte vysoce kvalitní bílkoviny v rozumném množství, abyste nepřicházeli o svaly, a dopřejete mu veškeré potřebné minerály, vitamíny a omega mastné kyseliny. Úbytky na váze tak můžete pozorovat velice brzy.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Dietní plány (téměř) pro každého

Dietní plány (téměř) pro každého

Ať už máte menší nadváhu, nebo se potřebujete zbavit třeba i více než 20 kilogramů, snadno si zvolíte jeden ze tří pohodlných dietních plánů. Jejich délka závisí samozřejmě na tom, kolik potřebujete zhubnout. Nepočítáte kalorie, protože proteinová jídla a nápoje jsou přesně namíchány, nemáte pocit hladu, nebo nervozity a vždy máte po ruce jídlo, které podpoří spalování tuků.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Proteinové drinky i ve výhodných baleních

Proteinové drinky i ve výhodných baleních

Proteinové nápoje KetoDiet jsou navrženy a vyrobeny ze špičkových surovin a jsou zcela bezlepkové. Připravíte je za 2 minutky a svému tělu dodáte vše, co v průběhu hubnutí potřebuje. Příchutě si k nápojům volíte sami podle toho, kterou máte raději, a nemusíte si kupovat hned několik velkých balení nápojů s již vmíchanou příchutí, jak je tomu běžně zvykem. Chutě jsou tak mnohem pestřejší.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Proteinové omelety, kaše, polévky...

Proteinové omelety, kaše, polévky...

Nápoji ale nabídka proteinové diety KetoDiet nekončí. Pochutnat si v průběhu hubnutí můžete na snídaňových kaších, omeletách, polévkách, oblíbených proteinových tyčinkách a dalších jídlech. Pokud to se shazováním kilogramů myslíte vážně, můžete si pořídit i cenově výhodné balíčky, které pro vás sestavili výživoví specialisté, a nemusíte tak přemýšlet nad tím, jaká jídla si pro svůj dietní plán pořídit. S KetoDiet se vám jednoduše bude hubnout pohodlně.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz