Spát s nimi je slast. 5 ukrutně božích povlečení s 58% slevou. Ve skladu vězníme poslední kousky!

23. května 2016 12:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Holky a auta se nepůjčují, to je jasná věc. Teď k tomu ale přidejte i povlečení. Ta z Cunami.cz totiž nedáte z ruky, nebo se z nich spíš nebudete chtít odchumlat. Jsou totiž nejheboučtější v celé galaxii a ještě dál. Proto se nedivte, že na Zemi nezakopnete o mimozemšťany. Jsou zachumlaní někde mezi Saturnem a Uranem. Nějaký ten pátek patří mezi nejvěrnější zákazníky.
S bavlnou se nespletete

S bavlnou se nespletete

Můžete být sebevětší popleta, plést páté přes deváté a potýkat se s pletichami, ale i když je to někdy pořádně propletené, vy plést nemusíte. Povlečení Enschede jsme upletli za vás. Perfektně vás odizoluje od vnějších podnebných vlivů, ať už jde o fujavice, přízemní mrazíky i vedro jak v peci. Kvůli tomu přimhouříte oko a přežijete i to, že se občas musí vyžehlit.

Koupit
nyní na www.cunami.cz
Fajnovka z mikrovlákna pro fajnšmekry

Fajnovka z mikrovlákna pro fajnšmekry

Slečinky si nemůžou pomoct, jsou z něj úplně odvařený. Chytají se na něj jak vařený špagety na zeď. Je skutečně tristní, že se tenhle krutopřísnej „frikulín“ v divokým ohozu může po světě promenovat jako by se nechumelilo a motat všem hlavu. Když se s Oshikangem ale zamotáte vy, problémy ostatních vás už nebudou zajímat. Držíme pěsti, ať vás bůh vyslyší a už nikdy nemusíte jeho neskonale jemnou náruč opustit.

Koupit
nyní na www.cunami.cz
100% elegán

100% elegán

Pokud toužíte po pohledech zvědavých čumilů při věšení prádla na balkón a závistivých povzdechách návštěv, které nakouknou k vám do ložnice, dejte to do kupy s bavlněným povlečením San Diego. Je totiž naprosto k sežrání. Garantujeme extrémní slušivost u všech druhů peřin, duchen i dek. Jen bacha, při rvačce o poslední kousky můžete utržit šrámy a škrábance. Některé chtivé zákaznice si v zápalu boje servítky neberou.

Koupit
nyní na www.cunami.cz
Postelová proměna

Postelová proměna

Každý povaleč, pecivál, lenoch i darmošlap si ode dneška může v posteli připadat, jako by se vyvaloval na prosluněné louce, jen bez travního šimrání. Stačí si k sobě nastěhovat povlečení Gobabis. Ale musíte být ultra rychlí, jelikož je k tomu všemu ještě z 1000x jemnějšího mikrovlákna než všechna ostatní, mizí přímo nadzvukově.

Koupit
nyní na www.cunami.cz
Láska na první dotek

Láska na první dotek

Jen málo věcí si vás omotá kolem prstu po prvním omaku. Jednou je Sauronův prsten, pokud jste tedy Glum. Pro ty míň šedé a více vlasaté jen tu už jen jedno pokušení – povlečení Freneker. Úžasně jemný a měkoučký kousek z bavlny. Doslova svádí k zavrtání. Mrazíky drží při zemi a parno zapudí. To musíte mít. Bez debat.

Koupit
nyní na www.cunami.cz