Marie Doležalová a Marek Zelinka tvoří krásný pár.

Marie Doležalová a Marek Zelinka tvoří krásný pár. Herminapress

Práce mají až nad hlavu, ale co jejich soukromí? Vítězka StarDance prozradila, jaké má s partnerem tanečníkem plány na léto

Vítězové StarDance Marie Doležalová (35) a Marek Zelinka si na nedostatek pracovních příležitostí nemohou stěžovat. Naposledy společně natáčeli roztančenou reklamu pro minerální vodu, a navíc spolu vystupují ve společném představení Kafe, pivo, cigárko. Není divu, že na soukromé chvilky ve dvou nemají moc času a dovolenou nechávají na poslední chvíli.

„Ještě jsme nepřemýšleli, kam vyrazíme, ale o prázdninách si snad už najdeme čas, kdy bychom rádi někam vyrazili a načerpali síly zase na další práci,“ prozradil Super.cz Marek Zelinka. Tedy pokud si Maruška ve svém zaplněném diáři najde na dovolenou vůbec čas, což slíbila....

„Určitě se někam chystáme. Já sice letos budu přes léto vystupovat na Shakespearovských slavnostech, ale stejně tam máme asi tři týdny volna, takže určitě někam vyrazíme. Jen ještě musíme vymyslet kam,“ dodala Maruška s tím, že i přes velkou pracovní vytíženost s partnerem mají čas jen sami pro sebe.

„Myslím, že naše volnočasové aktivity vypadají jako u normálních lidí. Nehrajeme, netančíme a nepíšeme a jsme za to rádi. Prostě normální párové aktivity,“ řekla. Co se týče dovolené, Marek by zřejmě nepohrdl nějakým pěkným wellness pobytem.

„Měl jsem možnost strávit krásný wellness pobyt s procedurami, masážemi, bazénem a saunou atd., což byl moc příjemný relax. Člověk se vždy pěkně uvolní a uvítá odpočinek po náročné práci,“ uzavřel Zelinka. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků