Obezita, alergie, špatný spánek? Důsledky neviditelných roztočů

17. května 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Pokud po 5 letech vypereme polštář nad 60 stupňů, dojde k masové vraždě asi 50.000 roztočů. Na prvním místě jakékoliv diety či očisty organismu musí být redukce všech parazitů, kteří nám brání v jakékoliv zásadní změně životního rytmu. V jejich zájmu není ani více pohybu, natož hubnutí. Když prospívají, hostitel chřadne. Nevůle, únava, bolesti celého těla, pokašlávání a zhoršení alergií. Bohužel.
Nepochopitelná únava a bolest celého těla?

Nepochopitelná únava a bolest celého těla?

Pokud se však detoxikace neprovádí komplexně, nemá žádný smysl. Akorát se více projeví alergie, bolesti celého těla a únava se většinou ještě zhorší. Navíc přibereme. Jste tak 2-3x nepochopitelně několik dnů či týdnů vyčerpaní? Paraziti totiž vegetují v těle hostitele tak, že mu vysávají zásoby energie nabrané spánkem. Tímto je člověk více náchylný ke zvýšenému příjmu potravy. Energie jako by však neexistovala. Koloběh únavy, nekvalitního spánku, alergií a žádné nálady tak většinou nikdy nekončí. Během 5 let tak přibereme 10 kilo. Špatná nálada, nevůle a věčné pokašlávání v rodině už nám přijdou normální. Bohužel.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Polštáře vyprat, vyházet šatník a zbavit se parazitů

Polštáře vyprat, vyházet šatník a zbavit se parazitů

S parazity je složité bojovat právě proto, že jsou to paraziti. Umí se schovávat, maskovat a hlavně vyčerpávat svého hostitele. Umí ovlivňovat jeho chování, nutí ho přijímat víc potravy a jinak nic nedělat. Máme je všichni, to je prokázaný fakt. Bohužel pravidelné preventivní odčervení se do moderní doby dochovalo pouze u mazlíčků, koní a chovných zvířat. Přitom všichni jsme savci a paraziti jsou přenosní. Babičky dělaly různé nakládané bylinky a mělo to svůj zásadní smysl. My už můžeme najít přírodní extrakty, které změní naši vnitřní homeostázu a maximalizují naši obranyschopnost. Paraziti samozřejmě nadšeni nejsou. Odčervení dnes s úspěchem vyhledává čím dál více lidí.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Redukce parazitů přináší úlevu

Redukce parazitů přináší úlevu

„Detoxikace bez odčervení nemá smysl. Jde o přehnaný kontakt s mazlíčky nebo požívání neumyté zeleniny. Larvy přežívají v prostoru až 3 roky. Chodíte po návštěvách?“ uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz, který se na testování extraktů specializuje. Je pravda, že lidé vyhledávají vlastní odčervení čím dál častěji a preventivně. Většinou na jaře, kdy je detox velmi účinný. Jaro a léto si tak užijí s novou dávkou energie. Zjišťovali jsme jak to. Najdeme léky na předpis nebo v lékárnách také směs přírodních extraktů Wurm-Ex. Využívá huminových kyselin, které se k odčervení s úspěchem používají již 50 let. Ve spojení s extrakty ořešáku a kurkuminu tak působí nebývale komplexně a šetrně.

Více
nyní na Antiparazitikum.cz
Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Bez vyzkoušení změnu nečekejte

Wurm-Ex je klinicky testován a v lékárnách se zatím prodává za 690 korun. Od 1. 6. však dojde ke zdražení. Na stránkách výrobce ho však lze ještě dnes sehnat o 100 korun levněji (při zadání slova AKCE a pouze do vyprodání šarže klinické studie). Užívá se pouze 10 dnů a kromě nežádoucího úbytku váhy nemá nežádoucí účinky. Jarní cenově velmi zvýhodněné rodinné balení je pouze v omezeném počtu kusů. Obsahuje sirup pro děti zdarma a voděodolný bluetooth reproduktor za 560 korun jako dárek. I na toto balení se vztahuje slevový kód AKCE. Ukončete zimu, bolesti, únavu a užijte si nárůst energie. Nepropásněte příležitost výborného načasování.

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz