Lucie Gelemová poprvé promluvila o Slováčkovi.

Lucie Gelemová poprvé promluvila o Slováčkovi. Foto: TopStar

Milenka Felixe Slováčka Gelemová poprvé popsala svůj vztah k manželovi Patrasové

Malířka Lucie Gelemová (38), kterou proslavil milenecký vztah s Felixem Slováčkem (77), prolomila hradbu mlčení. Žena, která podle Patrasové uhání Slováčka (77), exkluzivně promluvila pro TopStar magazín a popsala svůj vztah k muzikantovi. Dodala ale, že prát špinavé prádlo na veřejnosti jí je cizí. Velmi se jí ale prý dotkly útoky Patrasové.

"Tak já si v první řadě myslím, že řešit svůj osobní život v bulváru, urážet druhé prostřednictvím bulváru, není tou šťastnou cestou, proto jsem se toho nechtěla aktivně zúčastnit a je mi to prostě cizí. Teď cítím, že nastal čas vyjádřit se a uvést některé věci na pravou míru a udělat za tím vším tečku," řekla Gelemová pro TopStar, který Prima odvysílá dnes večer.

Rodinu Dády a Felixe prý ale nerozbíjí ona. Tvrdí, že Felix s Dádou už dávno nejsou rodinou v tom pravém slova smyslu. "Já bych nikdy nerozbíjela funkční rodinu. To je jednoznačné. Myslím si, že pakliže je vztah nebo rodina opravdu funkční, tak ani jeden z těch partnerů nemá potřebu hledat to, co mu schází, u někoho jiného," vysvětluje.

"Jsem především dospělá žena, jsem svobodná a mohu se kamarádit a stýkat se, s kým chci, a na přátelství nebo na každé přátelství musí být dva lidi. Čili není to tak, že je to jednoznačná záležitost, jak se může z některých médií jevit. Já jsem nic neočekávala, nebylo v tom nic zištného. Je mi líto toho, že paní Patrasová, která se o mně v bulváru hanlivě vyjadřuje, možná zapomněla na to, že někdy před 33 lety výrazně zasáhla do chodu rodiny s tehdy čtyřletou holčičkou," říká drsně Gelemová, která si myslí, že nejlepší by pro ni a Patrasovou bylo, kdyby se sešly a promluvily si.

"Paní Patrasová řeší své problémy takovým pokleslým způsobem a pere soukromé špinavé prádlo na veřejnosti. Já si myslím, že mnohem vhodnější pro nás obě by bylo, kdybychom se sešly a v klidu si vše vyříkaly, a ne takhle to medializovat," dodala Gelemová.

Co je pro ni Felix Slováček? "Felix je pro mě především velkým učitelem a jsem mu za mnoho vděčná. Felix se mi snaží pomáhat v malování a věří mi, s ním jsem začala opravdu s nadšením a chutí malovat. Felix je člověk, kterého si velmi vážím a mám ho ráda," uzavřela malířka. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků