Hana Mašlíková Super.cz

Poznali byste ji? Sexbomba Mašlíková úplně změnila image. Pryč je chlapeček s krátkými vlasy a v keckách

Modelka Hana Mašlíková (39) se mění před očima. Ze sportovní holky v džínách a teniskách a v účesu na kluka se změnila v dámu. Na otevření nového hotelu ve Staré Lesné v Tatrách byla doslova k nepoznání.

"Jsem za dámu a hrozně se mi to líbí. Dost bylo patky. Chlapeček Hanka udal trend téměř půlce republiky, možná už mi to trošku vadilo. Chtěla jsem změnu, říkala jsem, že si nechám narůst vlasy na mikádo, dlouhé mi úplně nesluší. Aby to na svatbu bylo takové trošku ženské," řekla Super.cz Mašlíková, která si letos v létě bude brát snoubence Andrého Reinderse.

Svatební šaty už má vybrané, ale do svatby je prý neuvidí ani nejbližší. "Našla jsem šaty, o kterých jsem vždy jen snila. Netušila jsem, že opravdu budou přesně takové. Jsem opravdu nadšená," řekla Hanka.

Šaty sice do svatby neukáže, ale předvedla, jak asi bude vypadat svatební účes. "Vlasy budou trošku sepnuté," usmála se.

Na otevření hotelu překvapila také parádním stylingem. "Ve svých téměř 34 letech jsem oslovila stylistu, a ten mi udělal celý nový šatník. Vyřadili jsme staré věci, nechali pár nositelných a teď se od něj nechávám oblékat i na akce. Já na to nemám úplně vkus, jsem takovej kluk, vezmu si tenisky a džíny a neřeším to. Chodím do společnosti, měla bych vypadat reprezentativně a mě to nebaví, nevyžívám se v tom. Tak teď mám návrháře Michala Kováčika, který to řeší za mě," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků