5 nejnovějších hitů pro originální interiér a zdravý spánek

17. května 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Při dnešním životním tempu je hodně složité stíhat úplně vše bezchybně. Mít krásný interiér, uklizeno a ještě se postarat o zdraví své i celé své rodiny. Odpočiňte si a nechejte se inspirovat nejnovějšími hity pro zdravý spánek a krásnou ložnici. Vše seženete pohodlně na jednom místě – 4home.cz. Extra výhodné ceny platí do 24. 5. 2016 nebo do vyprodání zásob.
Pohodlný spánek se slevou až 33 %

Pohodlný spánek se slevou až 33 %

Povlečení by mělo být nejen krásné, aby dodalo šmrnc ložnici, ale i pohodlné. A na to je nejlepší povlečení z čisté bavlny. Pokud budete pohodlně spát, váš spánek bude kvalitnější a budete se probouzet svěží a odpočatí. Vyzkoušejte například krásné fialové puntíkaté povlečení – v nabídce ve 3 rozměrech.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 399 Kč včetně DPH
Ustlaná a čistá postel se slevou 38 %

Ustlaná a čistá postel se slevou 38 %

Podlehněte i vy kouzlu moderních přehozů na postel. Vaše postel bude perfektně ustlaná, ložnice skvěle doladěná, ale hlavně – přehoz ochrání vaše peřiny před všudypřítomným prachem, můžete se tedy těšit na zdravější spánek. Přehoz Doubleface nyní v akci se slevou 300 Kč. V nabídce i jiné barvy.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 499 Kč včetně DPH
Konec bolestí zad se slevou 25 %

Konec bolestí zad se slevou 25 %

Už jste vyzkoušeli polštáře z paměťové pěny? Pokud ne, určitě neváhejte. Dopřejí vám pohodlný spánek, perfektní oporu a vaše problémy s bolestmi zad velmi rychle zmizí. Paměťová pěna se optimálně přizpůsobí vašemu tělu. Potah polštáře s příměsí bambusových vláken má antibakteriální vlastnosti. Nyní za nejvýhodnější cenu!

Koupit
nyní na www.4home.cz za 299 Kč včetně DPH
Akce týdne: nejoblíbenější povlečení se slevou 33 %

Akce týdne: nejoblíbenější povlečení se slevou 33 %

Černobílá je nestárnoucí klasikou do každého domova, ale až v kombinaci s hravým motivem oveček dostává ten správný šmrnc. Oboustranné povlečení v kvalitní 100% bavlně potěší malé i velké a přinese vám nejzábavnější počítání oveček, jaké jste kdy zažili.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 399 Kč včetně DPH
Nejoblíbenější chránič matrace v 9 rozměrech

Nejoblíbenější chránič matrace v 9 rozměrech

Výběru matrace se tradičně věnuje opravdu velká péče, na její ochranu během používání se však bohužel často zapomíná. Přitom je to tak jednoduché. Obyčejný chránič matrace dokáže udělat velké divy – ochrání vaši matraci před bakteriemi i nečistotami, je nepropustný a zároveň příjemně prodyšný. Čištění matrace je hodně náročná záležitost, ale chránič jen dáte do pračky a je čisto. V nabídce navíc v 9 rozměrech již od 199 Kč, takže každý si vybere ten, který mu padne.

Koupit
nyní na www.4home.cz za 199 Kč včetně DPH