Lukáš Pavlásek pojal píseň Traktor od Visacího zámku po svém.... Video: Okoř se šťávou

Tydýt Pavlásek nezpívá jen Gotta, ale i Visáče: Podívejte se, jak po svém zazpíval nejslavnější song české punkové legendy

13. května 2016 14:10

Komik Lukáš Pavlásek (39), který loni svým tanečním neumětelstvím bavil diváky taneční show StarDance, je nejen známým vtipálkem, ale i šikovným hudebníkem.

Nedávno na charitativní akci Marie Doležalové (31) zapěl společně se svou údajnou exmanželkou Ivou Pazderkovou (38) duet Karla Gotta a Marcely Holanové Čau lásko.

Teď se rozhodl zabrousit i do českých punkových vod, když přetextoval a přezpíval nejslavnější song kapely Visací zámek Traktor.

Pavláskovi minulý týden ukradli v taxíku kytaru, a tak se teď chopil vypůjčené elektrické kytary, hrábl do strun a s originalitou sobě vlastní přezpíval slavnou píseň. Jak mu to šlo, uvidíte ve videoukázce.

Z Pavláska se pomalu, ale jistě stává opravdový kulturní všeuměl. Na hudebním festivalu, který se koná pod zříceninou hradu Okoř, se totiž představí jako moderátor. A nakonec je možné, že pokud bude v dobrém rozmaru, zaskotačí si na jevišti i s hlavními hvězdami. U Lukáše Pavláska zkrátka nikde nevíte, co vás čeká. 

Anna Veškrnová , Super.cz