Akné dokáže způsobit jizvy na tváři i na duši. Zbavit se ho teď můžete díky vědcům účinně i doma

15. května 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Je nejčastější kožní nemocí dneška, ale stejně se s ním špatně smiřujeme. Je to jako začarovaný kruh – akné dokáže negativně ovlivnit psychiku, stejně tak jako naše psychika dokáže ovlivnit tvorbu pupínků. Na to, jak z toho ven, přišli čeští vědci – po desíti letech výzkumu vyvinuli Face-Up!, přístroj na léčbu akné, který pomáhá zbavit se pupínků s 90% účinností. Efektivně, bezbolestně a doma.
Vyléčit akné? Pomůže věda

Vyléčit akné? Pomůže věda

Akné dokáže způsobit jizvy na tváři i na duši. Patří mezi nejrozšířenější kožní nemoci vůbec a podle statistik jím trpí až 70 procent všech lidí na světě. Nechcete se schovávat a zároveň vás už nebaví donekonečna polykat různé pilulky nebo na sebe vrstvit tuny drahých krémů, které často nemají kýžený účinek a jen vám dráždí pleť? Pomoct vám může věda.

Více
nyní na www.face-up.cz
Přístroj na doma

Přístroj na doma

Čeští vědci po desíti letech výzkumu objevili mechanismus, jak účinně odstranit akné. Podařilo se jim vyvinout přístroj, který jako jediný na světě využívá účinků tří silových polí: plošného impulzního magnetického a světelného pole a tepla. Přístroj Face-Up! tak pomáhá urychlovat metabolismus kožních buněk a zlepšovat vlastnosti kůže - nejen že tlumí výdej kožního mazu, ale také zrychluje hydrataci pokožky, zvyšuje pružnost a vyrovnává nerovnosti pleti. Použití přístroje je přitom bezbolestné a jednoduché – zvládnete to za 10 minut a doma!

Více
nyní na www.face-up.cz
Neschovávejte se!

Neschovávejte se!

Jak akné dokáže znepříjemnit život, ví dobře Lenka Holoubková. Dvaadvacetiletá studentka z Brna bojovala s pupínky hlavně na obličeji a zádech a s jizvičkami, které po nich zbyly, od svých třinácti let. Nepomohla žádná kosmetika ani lékař a trpělo hlavně sebevědomí. „Jsem mladá a štíhlá, ale místo abych nosila trička na ramínkách nebo šaty s výstřihem, oblékala jsem se schválně tak, abych záda, ramena a výstřih zahalila. Různě jsem experimentovala i s make-upem, ale ten nerovnosti na pleti často ještě víc zvýraznil. Vždycky když se akné zhoršilo, řešila jsem, jak se co nejvíce schovat,“ popisuje Lenka.

Více
nyní na www.face-up.cz
Vrací ztracené sebevědomí. Po celém světě

Vrací ztracené sebevědomí. Po celém světě

Nakonec po letech experimentování vyzkoušela Face-Up! „Po desíti dnech jsem začala vidět první výsledky. Nejen že pupínky začaly ustupovat, ale začaly se mi také zacelovat jizvičky, které mi po akné zbyly. Za dva týdny půlka z nich zmizela,“ vzpomíná Lenka. Podobný výsledek zaznamenala i Lenčina maminka. „Přístroj nám oběma hodně pomohl,“ dodává. Dnes je přístroj českých vědců stále více populární nejen u nás, ale i v zahraničí – používá ho přes 30 tisíc lidí v 10 zemích světa.

Více
nyní na www.face-up.cz