Tahle dieta je naprostá bomba! Celebrity nechtějí jinou

9. května 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nemůžete najít cestu, jak shodit přebytečná kila? Nebaví vás nakupovat v obchodech stále větší velikosti a toužíte se znovu dostat do svých oblíbených letních šatiček? Zhubněte podobně jako řada českých celebrit, které si vybraly účinného pomocníka v boji s nadváhou! Přestaňte odkládat hubnutí „na potom“ a pusťte se do něj s chutí s proteinovou dietou KetoDiet.
Nejlépe hubnou tlouštíci

Nejlépe hubnou tlouštíci

Základem ketodiety je pět porcí jídel denně - od speciálních proteinových jídel a nápojů až k postupně přidaným běžným jídlům, bohatým na bílkoviny. Dietní plán KetoDiet, který je sestaven i pro menší nadváhu od pěti kilogramů, má ale rozhodně větší úspěch u žen a mužů s velkou nadváhou, nebo u lidí obézních. „Proteinová jídla a nápoje KetoDiet jsou navíc doplněny o potřebné vitamíny a minerály, které tělo v průběhu hubnutí využívá a potřebuje,“ říká výživová specialistka Martina Dvořáková.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Pestrý jídelníček vám chybět nebude

Pestrý jídelníček vám chybět nebude

Svůj jídelníček si z KetoDiet proteinových jídel můžete jednoduše poskládat a navíc ho doplnit vhodnou zeleninou. A nezáleží na tom, zda si vyberete výhodné balíčky proteinový jídel, nebo sáhnete po jednotlivých proteinových nápojích, omeletách, polévkách, snídaňových kaších nebo oblíbených proteinových tyčinkách. Variant je mnoho. Stačí jen dodržovat pravidla dietního plánu.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz
A jde to i po padesátce!

A jde to i po padesátce!

S přibývajícím věkem se hubnutí stává náročnějším a je často i pozvolnější. Nejsložitější to bývá především u žen po menopauze, kdy rozkolísaná hormonální hladina boji s nadbytečnými kilogramy právě nenahrává. Dietní plány proteinové diety KetoDiet nastartují přirozené spalování uložených tuků, nenechají vás hladovět a vy brzy uvidíte výsledky.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Opravdu zhubnu?

Opravdu zhubnu?

S proteinovou dietou KetoDiet úspěšně hubnou známé osobnosti – Martin Dejdar, Jitka Zelenková, Jakub Smolík, Anna K. nebo Miluška Bittnerová –, ale nejen ony. „KetoDiet beru jako naprosto skvělý odrazový můstek, díky kterému jsem shodila víc než 15 kilogramů. Naučila jsem se jíst pravidelně a stačí mi menší porce. A vůbec už mi nechybí sladké,“ chválí ketodietu slečna Markéta.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz