Randy Statum byl tak tlustý, že nemohl fungovat jako otec.

Randy Statum byl tak tlustý, že nemohl fungovat jako otec. Profimedia.cz

Obézního muže, který nakynul na 280 kil, opustily dvě ženy: Zhubl o metrák a opět může vídat svou dceru

Pro Randyho Statuma (35) bylo vždy největší láskou jídlo, podle čehož vypadal i jeho soukromý život. S přibývající váhou o něj ženy přestaly jevit zájem, a jako těžkotonážní obr dokonce selhal i v roli otce.

Obézní Texasan se vždy cítil nejlépe ve společnosti nezdravých potravin, což se výrazně projevilo na jeho těle. Pro jeho první ženu Danielle byl nepoužitelný už v době, kdy vážil „jen“ 180 kil. S tlouštíkem jí došla trpělivost poté, co se neúspěšně pokoušeli založit rodinu.

Navzdory značné nadváze si záhy našel Ashley, která mu dokonce porodila dceru Khloe. Randy se ovšem neustále přecpával, a když vážil 250 kil, partnerka ho opustila s odůvodněním, že není schopný postarat se o jejich dítě. Randy pak přibral dalších 30 kil a dostal se až k hranici tří metráků.

Tehdy vyhledal lékařskou pomoc a v rámci televizního pořadu My 600lb Life se pustil do hubnutí. Samotná operace žaludku ovšem výsledky nepřinesla. Tlouštík musel změnit jídelníček a v rámci svých možností začít s pravidelným pohybem. Teď už je Randy o 100 kil lehčí a konečně začíná fungovat jako otec. Bývalá partnerka mu umožnila, aby s Khloe trávil dva dny v týdnu. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků