Lukáš Pavlásek a Iva Pazderková zazpívali hitovku Čau lásko. Video: Herminapress

Už fušuje do řemesla i Gottovi: Mrkněte, jak taneční experimentátor Pavlásek zpíval s Ivou Pazderkovou hitovku Čau lásko

Tak tuhle dvojici byste si dohromady snad nikdy nespojili. A zvláště, když společně zazpívala! Řeč je o komikovi a účastníkovi StarDance Lukáši Pavláskovi (42) a herečce Ivě Pazderkové (41).

Toto zdánlivě nesourodé duo spojilo své síly, aby pomohlo dobré věci. V rámci charitativního večera pro Kuře Pomozte dětem, který pořádala vítězka StarDance Marie Doležalová (34), se Pavlásek a Pazderková chopili mikrofonu a vystřihli na jevišti La Fabriky duet, na který se bude hodně dlouho vzpomínat.

Vtipný páreček totiž zazpíval slavnou píseň Karla Gotta (✝80) a Marcely Holanové (69) Čau lásko. Pavlásek se tak kromě skotačení na tanečním parketu pustil i do zpěvu a všechny jaksepatří pobavil. Jak mu to v duetu s Pazderkovou šlo, se podívejte ve video ukázce.

I díky vystoupení tohoto sympatického pěveckého páru se podařilo vybrat více jak 130 tisíc korun, které poputují na konto Pomozte dětem. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků