Cat Deeley

Cat Deeley Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Neuvěříte: Takhle vypadá známá moderátorka skoro ve čtyřiceti tři měsíce po porodu

7. května 2016 5:55

Která žena by tři měsíce po porodu nechtěla vypadat jako populární moderátorka Cat Deeley? Anglická obdoba naší Terezy Kostkové (stejně jako ona je moderátorkou a ozdobou taneční soutěže a zároveň herečkou, a navíc stejně jako Tereza letos oslaví kulaté čtyřicetiny) mateřstvím ještě zkrásněla, jak bylo patrné v neděli večer během udílení American Country Countdown Awards za rok 2016.

Sympatická blondýnka zavítala do kalifornského Inglewoodu v nepřehlédnutelně červeném overalu značky Cushnie et Ochs v přepočtu za více než 34 tisíc korun, k němuž dokonale sladila barvu rtěnky, což v kombinaci s jejím všeobjímajícím úsměvem působilo nejen na fotografy jako magnet. Cat událost uváděla společně s hudební legendou Paulou Abdul (53).

Půvabná Deeley měla po většinu života na muže pech. Navzdory letitým vztahům jí to nevyšlo s byznysmenem Markem Whelanem ani herci Jackem Hustonem či Michaelem McMillanem. Před pěti lety nakonec dala šanci svému kolegovi Patricku Kieltymu (45), jehož si v září 2012 vzala v Římě. 19. ledna se jim narodil syn, pro oba jde přitom o první dítě. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz