Veronika Kašáková se bude stěhovat

Veronika Kašáková se bude stěhovat Foto: archiv Preciosa Lighting (2x)

Miss z dětského domova se stěhuje: Krásná blondýnka Kašáková ale stěhováky potřebovat nebude. Víme proč

Pochlubila se nám, že se stěhuje, tak už jsme si říkali, že se modelka Veronika Kašáková konečně přestane trmácet na trase Praha - Most. Ale chyba lávky. Blonďaté krásce se ze severu Čech nechce. "Stěhujeme se vlastně jen do vedlejšího vchodu ve stejné ulici," svěřila Super.cz.

Byt, do něhož se stěhují, měli s přítelem už delší dobu vyhlídnutý. "Je větší než ten náš a hlavně má terasu. Když jsme se nastěhovali do toho našeho, říkali jsme realitce, ať se nám hned ozvou, kdyby se náhodou uvolnil," svěřila na otevíračce nového klubu, kde dopodrobna studovala zařízení, protože do nového bytu chce i nové kousky.

„Tyhle lustry by se nám hodily do nového bytu, ladily by k zrcadlům. Mám ráda tenhle styl,“ řekla Veronika s obdivem k tereziánským lustrům, které tvoří dominantu klubu. To její přítel nábytek ani dekorace neřeší. "Těším se hlavně na tu terasu, jak tam budeme grilovat," svěřil. A mimochodem, při stěhování ani nebude moc pomáhat, protože má krátce po operaci kolene. "Ale máme dost kamarádů, takže pomoc je přislíbena," dodal Milan s tím, že všechno se vzhledem ke krátké vzdálenosti bude jenom přenášet. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků