Kristýna Kubíčková Super.cz

Česká Miss Earth nedostala byt: Kristýna Kubíčková dojíždí do Prahy vlakem a přespává u kolegyň ze soutěže krásy

28. dubna 2016 12:06

Jedinou, která ze tří vítězek České Miss nevyhrála roční pronájem bytu zdarma, byla samozřejmě ta, která by to nejvíc potřebovala. Česká Miss Earth Kristýna Kubíčková (20) totiž musí na akce dojíždět z Ostravy.

"Zatím toho nebylo tolik, ale holky se ještě neubytovaly a nepřestěhovaly, takže si zatím můžu vybírat, ve kterém bytě chci být. Jenom Andrejka se mnou v bytě jeden večer spala a s Natálkou to ještě na stěhování nevypadá. Tak jsem jim to tak trošku vzala," vysvětlila nám, že jí stačí natáhnout si u jedné z kolegyň spacák.

A jak to řeší s převozem oblečení, jehož střídání je na společenské akce nutnost? "Vozím je s sebou v kufru, už jsem si vymakala svaly, protože je sice na kolečkách, ale do schodů ho nést musím," upřesnila s tím, že z Ostravy do Prahy dojíždí vlakem.

"Trvá to tři a půl nebo čtyři hodiny, když je akce dopoledne v deset, vstanu v půl páté, ale dospím to ve vlaku. Objednávám si klidový vagon, pustím si dva filmy a jsem v Praze," nenechá se vyvést z míry půvabná blondýnka, která si kvůli úspěchu v soutěži krásy musela upravit studijní plán. "Studuji, ale nechodím do školy tak často. Paní ředitelka mi vyšla vstříc," je spokojená Kristýna. 

Saša Šeflová , Super.cz