Editka se převlékla za Leontýnku.

Editka se převlékla za Leontýnku. Herminapress

Největší fanynkou Romana Vojtka je jeho pětiletá dcera. Takhle ho po náročném představení podpořila na jevišti

Mezi nejvýraznější postavy páteční premiéry muzikálu Ať žijí duchové patřil Roman Vojtek (49). Herec, který hrál profesora pražské DAMU, byl hlavním tahounem představení a svými pohybovými kejklemi bavil stovky lidí v sále.

Vojtkova role chvílemi připomínala baletního mistra Huga z Básníků nebo choreografa Evanse z francouzské komedie Piti Piti Pa. „Bylo to opravdu docela fyzicky náročné, zpívat a ještě k tomu tančit v rychlém tempu. Ovšem zvládl jsem to bez problémů a sklidil, spolu se všemi na jevišti, potlesk od diváků. A já pak i pochvalu od dcery a partnerky, takže jsem zřejmě uspěl,“ řekl s úsměvem Roman.

K výbornému komediálnímu výkonu herce možná vyburcovala právě přítomnost jeho dcery Editky. Brzy šestiletá slečna na rodinném muzikálu určeném zejména pro dětské publikum nemohla chybět, a po děkovačce dokonce přišla pogratulovat svému tatínkovi na jeviště.

Populární muzikálový a seriálový herec se loni rozešel s manželkou Terezou a momentálně jen září po boku nové partnerky, kolegyně Petry Vraspínové (28). Rozpad manželství se naštěstí nepodepsal na výborném vztahu, který Vojtek má se svými dětmi. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků