Nikola Buranská podporovala maminku, která si nechala odsát tuky. Super.cz

Nejdřív šla pod kudlu dcera, pak ji následovala matka. Buranská bude mít ve své mamince po plastice ostrou konkurenci

23. dubna 2016 21:46

V únoru podstoupila Nikola Buranská (26) plastickou operaci prsou, a jelikož se o ni po zákroku víc jak týden starala její maminka Leona, tak se jí to Česká Miss Earth 2014 rozhodla vrátit. Modelka podpořila svou maminku, když se rozhodla podstoupit liposukci břicha a boků.

„Moc se mi líbí přístup lékařů a celého personálu kliniky. Vylepšení dekoltu jsem nejdřív dlouho zvažovala a právě maminka mi v tomto byla velkou oporou. Když viděla, jak jsem nadšená a spokojená, rozhodla se, že si nechá vylepšit problémové partie a objedná se na kliniku na konzultaci,“ řekla nám Nikola.

„S Nikolkou sdílíme úplně všechno, a když jsme o tom spolu hovořily, tak jsme došly k tomu, že by mi tento zákrok mohl pomoct,” říká Leona Buranská a dodává: „Vím, že mám slabiny. Poté, co jsem překročila čtyřicítku, tak se mi nedaří váhu udržet na té úrovni, jak bych chtěla. I když se snažím cvičit a zdravě jím, tuky v oblasti boků a břicha se vehementně drží dál.”

Nikol maminku v rozhodnutí podstoupit liposukci podporovala. „Mamince to přeju a těším se z toho, že bude mít za pár hodin po zákroku dobrý pocit. Už je babičkou, tak bude nejkrásnější babička široko daleko,” říká předloňská účastnice jediné národní soutěže krásy. 

Jiří Čeladník , Super.cz