Karel Roden

Karel Roden Hermína

Nejplašší český herec Karel Roden poprvé promluvil o otcovství!

18. dubna 2016 18:54

O svém soukromí by nepromluvil ani na mučidlech, je to tak plachý člověk, že se prakticky vůbec nesvěřuje dokonce ani svým přátelům, natož aby se o své nejniternější pocity podělil s veřejností. Teď přece jenom Karel Roden (54) poprvé potvrdil, že je dvojnásobný táta!

Ví se to už nějaký čas, že Karel Roden má dvě děti, syna a dceru. Mluví se o tom, že s jednou mladou zubařkou, některá média dokonce spekulovala, že se kvůli ní odstěhoval od Jany Krausové, takové zprávy však nelze ověřit. Je však pravda, že naopak Krausová potvrdila, že se odstěhovala ze společného zámku.

Herce s hollywoodskými zkušenostmi vyzpovídali v souvislosti s uvedením nového snímku Nikdy nejsme sami a padla otázka i na to, jestli výběr filmů, na které kývne, dnes už ovlivňuje i to, že je tátou a může mít na svět jiný náhled. „Jako že přemýšlím o tom, že až to jednou děti uvidí, aby si neřekly: Ježiš, co to dělá?“ ptal se v časopise Téma. Takové přemýšlení razantně odmítl.

„Důležitý je scénář a o jakou postavu jde. Protože někdy může být dobrý scénář, ale když mě postava nezajímá, dělat to nebudu. Prostě se snažím vybírat, když mám tu možnost. A kdyby se mi z nabídek nelíbilo nic, asi bych to stejně nedělal, i pokud bych neměl nic jiného. I když jsem otec,“ prohlásil. Víc by z něj nikdo nedostal ani heverem. 

David Zápal , Super.cz

Zrušit