Natalia Vodianova čeká dalšího potomka.

Natalia Vodianova čeká dalšího potomka. Profimedia.cz

Je neuvěřitelná! Čtvrtá nejúspěšnější modelka světa čeká už páté dítě

Ruská modelka Natalia Vodianova bude brzy ještě zasloužilejší maminkou než dosud. Ve svých 34 letech čeká už pátého potomka. Ve čtvrtek promluvila v Londýně na prvním světovém obchodním summitu nazvaném Millennial Business Summit, kde také poprvé ukázala rostoucí bříško.

Vodianova symbolizuje dokonalé spojení úspěšné kariéry s mateřstvím, vždyť i jako čtyřnásobná maminka se v loňském žebříčku nejlépe placených modelek světa magazínu Forbes s výdělkem sedm miliónů dolarů za jediný rok umístila na čtvrtém místě. Na větší obnos než ona si přišly už jen Doutzen Kroes (7,5 miliónu dolarů), Cara Delevingne s Adrianou Limou dělící se o druhou příčku s devíti milióny dolarů a pochopitelně Gisele Bundchen, která kolegyním s 44 milióny dolarů jako obvykle pořádně utekla.

Očekávané miminko bude po synovi Maximovi (2) modelčiným druhým potomkem s partnerem Antoinem Arnaultem. Z manželství s Justinem Portmanem si Natalia odnesla tři děti - syna Lucase Alexandera (14), dceru Nevu (10) a syna Viktora (8). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků