Natalia Vodianova čeká dalšího potomka.

Natalia Vodianova čeká dalšího potomka. Profimedia.cz

Je neuvěřitelná! Čtvrtá nejúspěšnější modelka světa čeká už páté dítě

15. dubna 2016 15:14

Ruská modelka Natalia Vodianova bude brzy ještě zasloužilejší maminkou než dosud. Ve svých 34 letech čeká už pátého potomka. Ve čtvrtek promluvila v Londýně na prvním světovém obchodním summitu nazvaném Millennial Business Summit, kde také poprvé ukázala rostoucí bříško.

Vodianova symbolizuje dokonalé spojení úspěšné kariéry s mateřstvím, vždyť i jako čtyřnásobná maminka se v loňském žebříčku nejlépe placených modelek světa magazínu Forbes s výdělkem sedm miliónů dolarů za jediný rok umístila na čtvrtém místě. Na větší obnos než ona si přišly už jen Doutzen Kroes (7,5 miliónu dolarů), Cara Delevingne s Adrianou Limou dělící se o druhou příčku s devíti milióny dolarů a pochopitelně Gisele Bundchen, která kolegyním s 44 milióny dolarů jako obvykle pořádně utekla.

Očekávané miminko bude po synovi Maximovi (2) modelčiným druhým potomkem s partnerem Antoinem Arnaultem. Z manželství s Justinem Portmanem si Natalia odnesla tři děti - syna Lucase Alexandera (14), dceru Nevu (10) a syna Viktora (8). 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků