Ben Cristovao překvapil svými gymnastickými výkony.

Ben Cristovao překvapil svými gymnastickými výkony. Foto: Pump The Prague Run Reebok (6x)

Klidně by se mohl dát k Berouskům. Ben Cristovao metal salta, jako by byl od cirkusu

27. dubna 2016 15:04

Strahovský stadion, kdysi největší sportovní stánek na světě, nedávno rozpumpovaly stovky mladých lidí, kteří byli zvědaví nejen na nové běžecké boty známé sportovní značky. Jedné z pořádaných akcí, běžeckého závodu, se kromě jiných osobností zúčastnil také Ben Cristovao (30). „Bylo to skvělý. I když mé tréninky nebyly doteď postavené na běhu, ten koncept mě bavil a akci jsem si užil na sto procent. Plánuji teď v rámci kondičních tréninků víc běhat, takže to byl super start,” říká Ben.

O zpěvákovi je známo, že propadl posilování a v minulosti byl velmi úspěšným snowboardistou. Na akci se ale ukázal také jako schopný gymnasta a metal salta, jako by od malička jezdil s cirkusem. „Gymnastika určitě patří k bojovým sportům, kterým se teď věnuji, a základní prvky jako jednodušší salta, skoky a pády chci mít neustále v repertoáru kvůli projektům, které připravujeme,” vysvětluje Ben.

Na pražském Strahově se kromě Bena také ukázali hudebníci s MC Jacobem ze skupiny Skyline, televizní moderátorka Hana Mašlíková (36) nebo mistr světa v rychlostní kanoistice Martin Fuksa. „Bylo to hrozně pohodový odpoledne, příjemná atmosféra, závod se nijak nehrotil a myslím, že si ho každý užil,“ shrnul sobotní Pump The Prague Run Fuksa. 

Jiří Čeladník , Super.cz