Topmodelka Simona Krainová, která je pro mnohé i po čtyřicítce sex symbol, se přeci jen vydala s poprsím na plastickou chirurgii

14. dubna 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Přestože má topmodelka Simona Krainová i po čtyřicítce a dvou dětech tělo, které jí závidí i mladší kolegyně, objevila se u plastického chirurga.
Simona na plastice prsou

Simona na plastice prsou

„S věkem i prsa mění tvar a raději bych to podchytila včas,“ vysvětlila Simona Krainová návštěvu na klinice plastické chirurgie. Na čem se s MUDr. Martinem Molitorem, který je specialistou na úpravu poprsí domluvili, však neprozradila. „Nejenže mě mé tělo i obličej živí, ale je to hlavně i pro můj dobrý pocit se sebou samou. Prozradím jen to, že pokud bychom se domluvili, bude to jedině tady na Klinice Yes Visage, kde už využívám i jiné služby a mají mou plnou důvěru,“ dodala Simona.

Více informací
nyní na Klinika Yes Visage
Kam na prsa?

Kam na prsa?

To, že je Klinika Yes Visage specialistou na plastiku prsou, potvrzuje i modelka a Česká Miss Earth 2014 Nikola Buranská, která si na klinice nechala vylepšit dekolt. „Na plastiku prsou na této klinice jsem měla od kamarádek dobré reference a už na první konzultaci s chirurgem jsem se utvrdila, že jsem udělala dobře. Navíc Klinika Yes Visage má velmi dobré jméno a tento zákrok zde podstoupilo mnoho známých osobností,“ vysvětluje svůj výběr české kliniky modelka a finalistka české i světové soutěže krásy, která po práci v Miláně, Londýně nebo Paříži nyní žije v Dánsku a na zákrok se rozhodla přiletět do Česka.

Více informací
nyní na Klinika Yes Visage
Vycpávky nejsou řešením

Vycpávky nejsou řešením

„Každá žena by se měla cítit dobře i bez podprsenky. Hezká prsa k ženě patří,“ míní Nikola. „I já si přála mít prsa, která budou úměrná k mé postavě a nemuset si do nekonečna pomáhat supervycpanými podprsenkami. Proč si neupravit prsa, aby byla i bez podprsenky tak akorát, pro můj dobrý pocit,“ dodala modelka. To, že si občas v dekoltu pomůže vycpávkami, přiznala i Simona Krainová. „Jako mladá jsem měla z malých prsou opravdu velký komplex a push-upky pro mě nebyly plnohodnotným řešením. Svůj život si bez plného dekoltu již nedovedu představit,“ vysvětluje zase Petra Faltýnová, bývalá Miss ČR 1998.

Více informací
nyní na Klinika Yes Visage
Kam si chodí pro prsa slavní?

Kam si chodí pro prsa slavní?

„Mám za sebou již několik úprav poprsí a výběr kliniky a lékaře je opravdu zásadní, proto jsem i já klientkou Kliniky Yes Visage,“ vysvětluje Petra Faltýnová. „O úpravu prsou je na naší klinice velký zájem. Specializujeme se na moderní postupy, které jsou zároveň maximálně šetrné. Stejně jako u jiných zákroků, chcete-li mít hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací, je třeba zvolit zkušeného chirurga. Nejen prsa, ale všechny změny chirurga by měly působit přirozeným dojmem a bez viditelných známek zákroku,“ potvrzuje primář MUDr. Martin Molitor. Mezi další spokojené klienty kromě výše zmíněných dam patří i Lucie Bílá, Alice Bendová, Iva Kubelková, Marta Jandová, Tereza Kerndlová a další.

Více informací
nyní na Klinika Yes Visage
Nová prsa a sebevědomí zdarma

Nová prsa a sebevědomí zdarma

Plastika prsou patří k nejžádanějším zákrokům plastické chirurgie a zároveň statisticky nejvíce dodává sebevědomí. Chcete mít také nová prsa a s nimi nové sebevědomí? Na největší klinice u nás lze v Praze, Brně, Ostravě i Bratislavě podstoupit zákroky i na splátky již od 500 Kč měsíčně a bez navýšení. Ale je i možné na Klinice Yes Visage podstoupit plastiku prsou nebo třeba omlazení či moderní liposukci zcela zdarma. V soutěži o proměnu můžete vyhrát zákrok dle přání a využít také profesionály kliniky jako Simona Krainová nebo zmíněné slavné dámy. Více na webu kliniky.

Soutěžte
nyní na Klinika Yes Visage