Po této ženě zdědila jedna z nejkrásnějších moderátorek geny.

Po této ženě zdědila jedna z nejkrásnějších moderátorek geny. Foto: Klinika Yes Visage

Je jasné, po kom je tak půvabná. Moderátorka Svoboda se pochlubila svou maminkou

Petra Svoboda (38) vůbec poprvé vyrazila oficiálně do společnosti se svou maminkou Alenou, se kterou si uspořádaly dámské zkrášlovací odpoledne.

„Maminka bydlí v Soběslavi a já v Praze, takže už není moc času na to, abychom si užily jedna druhou. Když už se navštívíme, tak řešíme jiné věci než parádu. Tentokrát jsme chtěly strávit nějaký čas jen společně, a tak jsme zašly na oběd a do parku. Nakonec jsme si obě udělaly radost a nechaly si namíchat speciální krém - to nejlepší z vlastní krve,” řekla Petra.

Blonďatá kráska prozatím preferuje neinvazivní zákroky. „Snažím se jít touto cestou a myslím si, že na závažnější procedury mám ještě čas,” říká moderátorka, která si nechala, a její maminka také, odebrat krev, kterou lékařka následně odstředila a vzniklou plazmu aplikovala do speciálního krému, který budou obě dámy nyní používat.

„S mamkou se o těchto věcech často bavíme. Jako spousta žen se zajímáme o kosmetiku. Dozvěděly jsme se o této možnosti a rády do toho šly. Jsem ráda, že jsem mamince mohla dopřát také trochu péče, když se o mne dlouho starala ona. Zaslouží si to." A paní Alena k tomu dodává: „Hezky jsem si dnešní den užila a jsem ráda, že mohu vyzkoušet něco nového. S přibývajícími lety dá péče o vzhled více práce a krém, který dnes nazývají elixírem mládí z vlastního těla, ráda vyzkouším. Jeho výrobu jsem pozorně sledovala a byl to pro mne zajímavý zážitek."

Dozvěděli jsme se, že Petra je parádnice po mamince, od které odkoukala spoustu kosmetických triků. „Mamka vždycky měla spoustu kosmetiky doma a já se u ní učila, na co se co používá. Taky jsme si společně barvily vlasy na blond. Já už jsem změnila barvu někdy ve svých čtrnácti letech,” směje se Petra.

Dříve spolu také jezdily na dovolené. „Byly jsme spolu v Emirátech nebo na Ibize. Cestujeme spolu rády. Ale co je Ráchelka na světě, tak jsme ještě neabsolvovaly takové dovolené,” říká Petra Svoboda, která dodává, že možná společnou dovolenou s maminkou a dcerou brzy uspořádá. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků