Sofia se povedla...

Sofia se povedla... Profimedia.cz

Tipnete si, který známý zpěvák v padesáti zadělal na takhle krásnou dceru (17)?

14. dubna 2016 5:55

Počátky vztahu rodičů téhle sedmnáctileté slečny byly sice více než bouřlivé, ale to nic nemění na tom, že se jejich geny smíchaly skvělým způsobem. Teenagerka, jejímuž slavnému tatínkovi bylo v době jejího početí téměř padesát, by se z fleku mohla ocitnout na přehlídkových molech nebo fotit pro kosmetickou značku...

Otcem této blondýnky je totiž Lionel Richie (66), který si s její maminkou Diane Alexander začal románek v roce 1986 na tajňačku ještě za zpěvákova manželství s první ženou. Tou byla jeho školní láska Brenda Harvey, s níž vychovával adoptivní dceru Nicole Richie.

Harvey ovšem po nějaké době nabyla podezření, že jí je Lionel nevěrný. V roce 1988 se za dveřmi hotelového pokoje v Beverly Hills pod záminkou pokojové služby dostala dovnitř a ztropila obrovskou scénu, když uvnitř našla manžela s Diane. Oba údajně brutálně napadla, za což ji dokonce zatkla policie. S Ritchiem se nakonec po téměř osmnácti letech rozvedla. Zpěvák si Diane vzal v roce 1995 a kromě Sofie spolu mají dnes už téměř dvaadvacetiletého syna Milese. Ovšem ani druhé manželství mu nevyšlo, k rozvodu došlo v lednu 2004. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz

Zrušit