Provalilo se, že Češky jsou expertky v uspokojování sexuálního chtíče!

14. dubna 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Čeští muži, toužící po nekomplikovaných sexuálních známostech, byli až příliš dlouho odkázaní na tzv. „vykřičené domy“, či na eskortní servis. Široká dostupnost internetu a anonymita, kterou web nabízí, však vše radikálně změnily a české ženy a dívky jsou dnes již expertky v tom, jak snadno a zejména anonymně uspokojit veškeré své sexuální potřeby...
Pro okořenění postelových hrátek

Pro okořenění postelových hrátek

Počet Češek, které objevily kouzlo tzv. „nezávazných seznamovacích portálů“, každým dnem prudce narůstá. Dámy tak přitom činí buď v zájmu zpestření svého milostného života…anebo aby vybředly z nudné a často ubíjející manželské rutiny. „Překonání ‚sucha‘ v intimním životě je pro mne jednoznačně nejsnadnější a nejjistější díky stránce TheCasualLounge.cz,” svěřuje se kupříkladu Kristýna, atraktivní čtyřicítka, která si právě na zmíněném portálu dopřává pravidelný sexuální restart.

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
V zájmu uspokojení všech sexuálních potřeb

V zájmu uspokojení všech sexuálních potřeb

Také profesionální společnice potvrzují utrum v byznysu - přičemž jednu z příčin vidí právě v rozmachu portálů typu TheCasualLounge.cz. V rámci této stránky přitom ženy tvoří více než 65 % z celkového počtu sexuchtivých uživatel. „Není se jim ani co divit!” otevřeně přiznává i jedna z profesionálek. „Pro ženy nebylo nikdy snazší otevřeně projevit a uspokojit své přirozené pudy a chtíče.“

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
Pro naplnění neobvyklých erotických představ

Pro naplnění neobvyklých erotických představ

Přiznává dokonce, že i ona sama si čas od času povyrazí na podobném internetovém portálu. Díky tomu má skvělou příležitost najít si postelového partnera bez zbytečných předsudků, který jí neváhá splnit všechny zvláštnůstky, o které si řekne. „A pročpak ne? Jsem přeci také žena! To, že jsem profesionálka, snad ještě neznamená, že nemám své vlastní potřeby.”

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
Pro to pravé, bouřlivé zakončení

Pro to pravé, bouřlivé zakončení

Současný trend tudíž jasně směřuje k sex-datingu přes internetové portály typu TheCasualLounge.cz, na kterých pánové a dámy nalézají naplňující extázi se skutečnými partnery, než aby utráceli peníze za často „prázdné číslo” s profesionálem. Na své si tím pádem přijdou obě strany a to, co se začalo jako jednorázová záležitost, tak nezřídka přeroste do dlouhodobé, oboustranně uspokojující aférky.

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma