Unikátní Triangle Bra Angelia: Andělsky nevinná, ďábelsky svůdná!

Je prokázáno, že tak jak se cítíte, tak působíte na své okolí. Když budete ráno odcházet do práce a cítit se sebejistě a sexy, budete tak také vypadat. A někdy stačí opravdu málo! Třeba namísto sepraného prádla obléknout luxusní krajku. I když vaše prádlo nikdo neuvidí, váš pocit vám nikdo nevezme! Oblékněte unikátní podprsenku Angelia a sledujte ten rozdíl!
Unikátní střih pro dokonalý efekt

Unikátní střih pro dokonalý efekt

Trojúhelníkový střih byl až dosud výsadou plavek. A navíc opravdu slušel jen málokteré ženě. Ale Triangle bra Angelia popírá všechna dosud zavedená pravidla. Unikátní trojúhelníkový střih podprsenky Angelia totiž sluší každé ženě. Vyztužené košíčky se svislými švy zpevňují a zakulacují poprsí. Tento unikátní střih navíc poprsí opticky zvětšuje a vytváří tak nevídaně krásný dekolt. V kombinaci s krajkovým závojem tak vzniká jiskřivá kombinace, která podtrhne vaši ženskost.

Více
nyní na ASTRATEX
Rafinovaně nevinná i svůdná. Bude slušet i vám!

Rafinovaně nevinná i svůdná. Bude slušet i vám!

Krajka je nejrafinovanější ženskou zbraní. Okamžitě vás promění v něžnou vílu a vy se díky ní navíc cítíte krásná a sexy. Proto jsou košíčky podprsenky Angelia potaženy luxusní krajkou. Ta prsa dokonale zakryje, ale přesto nechá vyniknout svůdnou linii poprsí, kterou vytváří trojúhelníkový střih košíčků. Krajka volně přechází až na ramínka a vytváří tak nápaditě smyslný efekt, který si zkrátka zamilujete.

Koupit
nyní na ASTRATEX
Něžná, sexy nebo tajemná? Vyberte si podle nálady!

Něžná, sexy nebo tajemná? Vyberte si podle nálady!

Podprsenku Angelia si můžete pořídit hned ve třech barevných variantách. V něžné sněhobílé, sexy červené a dráždivé černé. Ať už budete mít romantickou či vášnivou náladu, nebo se budete chtít cítit tajemně, v podprsence Angelia budete vždy neodolatelná. V jakékoliv barvě umocní krásu vašeho dekoltu a dokáže vám, že se i vy můžete cítit svůdně za všech okolností. Stačí ji jen obléknout. Na kterou barvu máte dnes náladu vy?

Koupit
nyní na ASTRATEX

Časová osa článků