Michal Hrdlička

Michal Hrdlička Foto: Lenka Hatašová

Hrdlička prý odmítl pomoc Nově. A měl pro to hodně divné vysvětlení!

Michal Hrdlička (32) je mladík, který se před nedávnem stal poměrně známým kvůli moderování Sportovních novin na Nově. Pak se stal ještě známějším, to když randil s Lucií Borhyovou. Dnes už spolu nejsou a chlapec dodnes nevydýchal, že je v očích diváků za syčáka. Proto se vyhýbá akcím s novináři?

„Nova pořádala propagační akci, setkání tváří Novy s novináři. Michal prý nejdřív souhlasil, ale pak otočil,“ dozvěděli jsme se.

„Řekl, že půjde rád, jen když tam ale nebudou novináři. Což je u akce pro novináře nesmysl. Hrdlička jim nemůže přijít na jméno, však na něm také při rozchodu s Luckou Borhyovou nenechali nit suchou, ale na druhou stranu by měl být profesionál a vyjít Nově ve všem vstříc. Měl by si vážit šance, kterou mu dala,“ tvrdí jeden z kolegů „zlobivého“ Michala.

Je otázka, jestli je tahle momentální televizní hvězdička v naprosté psychické pohodě, moc to tomu ale nenasvědčuje. Klidně mohl přijít a jen odmítnout odpovídat na otázky ohledně Lucie a jejich dcery. Reportéři by ho neukousli.

„Michala jsme, stejně jako několik dalších tváří TV Nova, pozvali na Matějskou pouť. Jednalo se spíše o zábavné odpoledne ve společnosti kolegů, nikoliv o oficiální událost, na které bychom jeho účast vyžadovali. Michal se bohužel nemohl zúčastnit a my jeho neúčast na akci tohoto typu rozhodně nepovažujeme za problém,“ zní oficiální stanovisko Novy. 

Jaký je podle vás Michal Hrdlička?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků