Catherine oblékla elegantní róbu od návrhářky Saloni.

Catherine oblékla elegantní róbu od návrhářky Saloni. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vévodkyně Kate uvítala v paláci studenty z Indie a Bhútánu v noblesních šatech od indické návrhářky

Již tento víkend vyráží vévoda (38) s vévodkyní z Cambridge (38) na týdenní oficiální cestu do Indie a Bhútánu. Ještě předtím se ale setkali s několika mladými lidmi původem z těchto zemí, kteří žijí, pracují a studují ve Spojeném království. William s Catherine je pozvali do Kensingtonského paláce.

Vévodkyně přitom ani tentokrát nezklamala a hosty potěšila výběrem modelu. Na tuto příležitost vhodně zvolila šaty v královské modři od indické návrhářky Saloni, které vyjdou na 498 liber, tedy 16 600 korun. Šaty jsou ovšem podle očekávání na internetu momentálně vyprodané.

„Pro vévodu s vévodkyní je to příležitost dozvědět se před jejich blížící se cestou do těchto dvou zemí více o Indii a Bhútánu, o tamních lidech, historii, aktuálních událostech a kultuře,“ řekl mluvčí paláce během včerejší recepce.

Catherine zároveň prozradila, že má moc ráda ostřejší kořeněná jídla, ale její manžel s pálivými pokrmy trochu bojuje. Horko jim však dozajista bude oběma i bez nich. William už si i zjišťoval, jaké je čeká počasí. „V Bombaji je momentálně okolo 35 stupňů Celsia. Už jsem si ale užil dost zimy, takže chci pryč,“ těší se údajně za teplem princ. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků