Taylor Hill

Taylor Hill Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Tahle kráska šlape na paty brazilským topmodelkám: Bývalá gymnastka a dnes sexy andílek provokuje v plavkách i průsvitné košilce

Dvacetiletá americká modelka Taylor Hill loni dosáhla obrovského úspěchu, když se stala andílkem Victoria´s Secret. Zařadila se tak po bok Brazilek Adriany Lima (41), Alessandry Ambrosio (41) či Jihoafričanky Candice Swanepoel (34) a dalších krásek, které měly tu čest pózovat v kolekcích luxusního prádélka a plavek.

Taylor Hill nedávno představila novou kolekci andělské značky, ve které se nechala zvěčnit v průsvitné sexy košilce i svůdných plavečkách. Ač je jí teprve dvacet let, v modelingu není žádným nováčkem.

Ještě než si atraktivní Taylor vyhlédla andělská značka, propůjčila své neodolatelné křivky značkám Intimissimi či H&M a na přehlídkových molech zářila v outfitech Armani, Ralph Lauren, Versace nebo Dolce & Gabbana.

Tmavovlasá kráska se modelingu věnuje od čtrnácti let, kdy ji objevil modelingový agent a fotograf Jim Jordan. Ještě předtím, než se vydala na dráhu modelky, se Taylor aktivně věnovala gymnastice. Díky tomu se může pyšnit perfektní postavou. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků