Mellisa Morris ušla obrovský kus cesty.

Mellisa Morris ušla obrovský kus cesty. Profimedia.cz

Tři metráky živé váhy před lety zredukovala na 71 kilo. Jak je na tom dnes?

Ve speciálním pokračování pořadu o hubnutí extrémně obézních jedinců My 600lb Life: Where Are They Now, v němž se televize TLC zaměřuje na bývalé účinkující pořadu a jejich další pokračování v boji s váhou, vystoupila i Mellissa Morris. Ta se odhodlala k bandáži žaludku už před deseti lety. Svou původní váhu 296 kilogramů dokázala během prvního roku zredukovat o 142 kilogramů, v dalších letech v hubnutí pokračovala a dosáhla obdivuhodného výsledku. Jenže jak je na tom dnes?

Mellisa se v jednu chvíli dostala až na zcela zdravou váhu 71 kilogramů. Celkem se jí tedy podařilo hmotnost snížit o více než tři čtvrtiny. Když si ovšem konečně mohla splnit svůj sen a dopřát si děti, kila se začala opět plíživě nabalovat...

V průběhu těhotenství i po porodu však Melissa nic nevzdávala a zůstala v kontaktu s lékařem z původní řady My 600lb Life Younanem Nowzardanem. Ten jí díky vysokoproteinové dietě pomohl o něco zredukovat váhu dokonce během těhotenství a následně i po porodu. Po dvou dětech se tak Morris drží na váze 114 kilogramů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků