Stále nepřirozeně unavení? Proč většinou celková detoxikace ztrácí smysl?

5. dubna 2016 7:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
S jarem přichází správný čas na očistu organismu, kterou máme spojenu především s hubnutím a přípravou na léto. Stále více lidí však zjišťuje, že detoxikace není jen omezení alkoholu či obyčejná dieta. Pokud se chcete zbavit vleklého pokašlávání, nepřirozené únavy, nevůle a zimní nadváhy, je potřeba vyčistit tělo komplexně včetně přemnožených parazitů. Bez toho má detoxikace nulový efekt.
Energie na nule. Imunita na nule. Nálada žádná

Energie na nule. Imunita na nule. Nálada žádná

Detoxikace organismu je považována za nezbytný základ očisty těla, redukčního jídelníčku či diety. Rady, jak tělo pročistit, najdete nejen v moderní medicíně, ale osvědčené postupy nabízí i lidové léčitelství. Více a více lidí také současně věnuje pozornost vlastnímu odčervení. Parazity máme v sobě úplně všichni, to je známý fakt. Jejich opakované přemnožení 2x ročně se projevuje alergiemi, bolestmi celého těla, vyčerpaností a apatickou náladou. Když chci zhubnout, nejde to. Nic mě nebaví. Hostím v sobě dlouhodobě neřešený problém a navíc infikuju celou rodinu. Už mi ta únava a častá nachlazení v rodině nepřijdou ani divné. Předkové se odčervovali pravidelně a mělo to svůj zásadní smysl.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Dlouhodobé neřešení parazitů zkracuje život

Dlouhodobé neřešení parazitů zkracuje život

Jistě jste si někdy říkala, proč jsem tak unavená nebo co s tou alergií. Parazité přispívají k mnoha nemocem. Důsledky jejich přemnožení, jako jsou vleklá nachlazení, vyčerpaný organismus či alergie, přispívají k vážným nemocem a zkracují život. Někteří lidé tyto problémy stále zaměňují za příznaky běžných nemocí a jsou stále unaveni.Bohužel.Už babičky dobře věděly, proč několikrát do roka pijí bylinné tinktury. Důvod nebyl jiný, než zbavit tělo nežádoucích parazitů. Starý zvyk jsme si neuchovali a odčervení se v moderním pojetí stalo pouze otázkou mazlíčků. Na rozdíl od nich máme v lékárnách konečně k dispozici přírodní doplňky stravy řady Wurm-Ex. Odčervení dnes vyhledává stále více lidí.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Lidé nevědí, že nakažených přibývá každý den

Lidé nevědí, že nakažených přibývá každý den

Denně je v ČR diagnostikováno několik nakažení člověka parazity od mazlíčků. Náhodně. "Pokud si myslíte, že se to týká pouze majitelů mazlíčků, škaredě se pletete. Chodíte po návštěvách? Larvy přežívají v prostoru 3 roky," dodává Petr Pěnkava z vývoje přírodních doplňků Wurm-Ex (Wurm = Červ). Wurm-Ex je s výbornými výsledky jediný klinicky testovaný volně prodejný přípravek v ČR. "Problémem Evropy není jen přehnaný kontakt s domácími mazlíčky a neomezené cestování, ale i nevydrhnutá zelenina a hotely, kde můžou být mazlíčci úplně kdekoliv. Normální rodina nemá ani tušení, kde se nakazila a jak dlouho v sobě parazity hostí. V rodině vše rotuje," uvádí nezávislý server antiparazitikum.cz.

Více
nyní na Wurm-Ex.cz
Omezený počet rodinných balení s dárkem. Maximalizujte obranyschopnost!

Omezený počet rodinných balení s dárkem. Maximalizujte obranyschopnost!

Přemnožení parazité stojí za mnoha vleklými zdravotními problémy. Především za vleklou únavou, postupnou nadváhou, za bolestmi a alergiemi. V lékárnách a u veterinářů je nyní k dostání volně prodejný přírodní přípravek Wurm-Ex, který využívá huminových kyselin, které veterináři k odčervení používají už léta. Při zadání slova AKCE lze do 20. 4. přípravek získat v akci na wurm-ex.cz. Rodinné balení s voděodolným bluetooth reproduktorem do sprchy či k vodě je pouze v omezeném množství. "Wurm-Ex se užívá pouze 10 dnů. Nemá nežádoucí účinky, avšak způsobuje nepřirozený úbytek váhy. V žádném případě nepřekračujte doporučené dávkování, nejedná se o přípravek na hubnutí," varuje antiparazitikum.cz.

Využít akci
nyní na Wurm-Ex.cz