Drew Barrymore se rozešla s manželem Willem Kopelmanem.

Drew Barrymore se rozešla s manželem Willem Kopelmanem. Profimedia.cz

Už zase rozvod? Slavné hollywoodské herečce se rozpadlo už třetí manželství

Herečka Drew Barrymore oznámila, že se rozhodla odejít od svého třetího manžela Willa Kopelmana. Rozvod přichází téměř čtyři roky po svatbě. V manželství přitom dvojice zplodila dcery Olive a Frankie, kvůli nimž prý manželé zůstanou i nadále přáteli a o něž se budou starat společně.

„Měli nějaké problémy, ale zůstávají dobrými kamarády kvůli dětem. Drew měla velmi rebelské a divoké dětství, žila bez rodiny, a i když je dnes už velmi jiná a je to skvělá matka, něco z toho ve vás vždy zůstane,“ píše New York Post.

Kvůli osmatřicetiletému Kopelmanovi hollywoodská herečka konvertovala k židovství. Brali se v červnu 2012 v Kalifornii a o tři měsíce později se jim narodila první dcerka Olive.

Jednačtyřicetiletá Drew se bude rozvádět potřetí. Poprvé stála jako nevěsta před oddávajícím v roce 1994, bylo jí devatenáct a brala si barmana Jeremyho Thomase. Manželství jim vydrželo pouhé dva měsíce. V roce 2001 se vdala za herce Toma Greena, tentokráte s ním vydržela pět měsíců.

O Kopelmanovi hvězda mluvila jako o partnerovi z rozumu. „Nikdy to nebyla opravdu láska na první pohled. Will zasáhl spoustu mých pragmatických stránek. Byl to někdo, kdo byl pořád k zastižení na telefonu, někdo, kdo je prvotřídní lidskou bytostí, někdo, kdo má úžasný kredit v rodině, což já nemám,“ prohlásila Barrymore. 

Famous


Časová osa článků