Apríl už byl. Toto je fakt! Přijďte si pro slevu 71,5 % a ušetřete 750 Kč na jedné fotoknize

5. dubna 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
HappyFoto oslavuje příchod jara! Při této příležitosti můžete využít jedinečnou akci. Objednejte si velkou digitálně tištěnou fotoknihu v pevných deskách a zaplaťte pouhých 299 Kč. Čtyřiadvacetistránkovou knihu tak získáte o 400 a dvaapadesátistránkovou dokonce o 750 korun levněji!
Je to složité udělat fotoknihu? Proč bych to dělal(a)?

Je to složité udělat fotoknihu? Proč bych to dělal(a)?

Protože v létě už čas nebude! Protože máte fotky jenom v PC a riskujete ztrátu dat. Protože je to jednodušší, než byste si mysleli. Zvládne to i osmileté dítě. Na stránkách společnosti HappyFoto najedete v liště s produkty na fotoknihy a kliknete na pevnou digitálně tištěnou fotoknihu ve formátu cca A4 na výšku. Na monitoru se vám rozbalí ceník a vpravo pod ním tlačítko „Objednat“. Vyberte ze tří možností objednání: 1) stáhnout program Designer pro Windows, 2) spustit onlineDesigner nebo 3) stáhnout aplikaci HappyFoto-MOBILE do chytrého telefonu nebo tabletu. Zvolte pro vás nejlepší cestu a pokračujte až k objednání. Podobnou nabídku na celém českém internetu nenajdete!

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Fotokniha z dovolené

Fotokniha z dovolené

Určitě máte spousty krásných fotografií z dovolené. Teď jsou uložené v počítači nebo ještě ve foťáku. Nenechávejte je tam, vyrobte si z nich fotoknihu! Proč? Protože na fotografie v počítači ani v telefonu si už za pár týdnů nevzpomenete, možná je časem omylem smažete nebo o ně přijdete při ztrátě či nucené výměně přístroje. Jednotlivé vyvolané fotografie z fotoalba třeba časem poztrácíte. Kniha je kniha, z domácí knihovny si ji můžete vzít a prolistovat, i když jste třeba zrovna bez elektrického proudu.

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Kronika dítěte

Kronika dítěte

Vyberte fotografie, na kterých vám záleží, a vyrobte svému dítěti fotoknihu. Mohou to být vzpomínky na první rok života, nebo na prvních šest předškolních let, třeba zaznamenáte období života vašeho dítěte rok po roce, knihu po knize, to záleží na vás. Výhodou fotoknihy oproti tradičnímu fotoalbu je i to, že se k fotkám dají zařadit popisky nebo i delší texty. Dětské výroky jako „Puchontáče nosit nebudu!“ nebo „Nejsem žádný krpaslík!“ se tak stanou živou rodinnou vzpomínkou. Fotokniha později poslouží nejen jako důkaz neobvyklých dětských hlášek, ale určitě potěší všechny zainteresované i po letech, v nových životních situacích a kontextech.

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Svatební fotokniha

Svatební fotokniha

Svatby se fotí od té doby, co byl vynalezen fotoaparát. Dříve si novomanželé pořizovali na fotky luxusní fotoalba. Ta doba je ale už pryč. Dnes se fotky pořizují digitálními fotoaparáty, uloží se v počítači a přímo v něm se z nich vyrábějí fotoknihy. A to už nebývají jen tak ledajaké fotoknihy, ale opravdu exkluzivní publikace. Chtějí-li novomanželé obdarovat široké příbuzenstvo fotoknihami ze svatby, možná i z finančních důvodů sáhnou po možnosti vyrobit si nyní fotoknihy za výjimečně výhodnou cenu.

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz
Kniha o mazlíčkovi

Kniha o mazlíčkovi

Máte doma psa, kočku, králíka, myšku, potkana, morče, papouška, ještěra, hada nebo třeba koně? Určitě si je často fotíte a stahujte fotografie z digitálních foťáků do počítačů. Tak fotografie pečlivě proberte, smažte nepovedené záběry, a z toho, co zbyde, sestavte knihu. Že těch fotek bude hodně? Nevadí, do fotoknihy se jich vejde třeba tisíc! A budete mít na vašeho domácího mazlíčka navěky autentickou památku.

Objednat
nyní na www.happyfoto.cz