Muže přivádí k bouřlivé extázi žádostivé Lust Ladies. Placený sex je tak jednou provždy pasé!

4. dubna 2016 17:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Čeští muži, toužící po nekomplikovaných sexuálních známostech, byli až příliš dlouho odkázaní na tzv. „vykřičené domy“, či na eskortní servis. Široká dostupnost internetu však vše radikálně změnila. Díky anonymitě, kterou web nabízí, je již dnes opravdu snadné poznat stejně naladěné dívky a ženy svolné k žhavé, spontánní rychlovce.
Proč? Pro okořenění milostného života…

Proč? Pro okořenění milostného života…

Ani zdaleka se totiž nejedná o čistě mužskou záležitost. Počet žen, které objevily kouzlo nezávazných seznamovacích portálů, každým dnem prudce narůstá. Dámy tak činí buď v zájmu zpestření svého milostného života, nebo aby vybředly z manželské rutiny. „Překonání tzv. ‚období sucha‘ v intimním životě je pro mne jednoznačně nejsnadnější na portálu TheCasualLounge.cz”, svěřuje se Kristýna, atraktivní čtyřicítka, která si právě zde dopřává svůj pravidelný sexuální restart.

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
Proč? Pro ukojení všech tužeb a chtíčů…

Proč? Pro ukojení všech tužeb a chtíčů…

Utrum v byznysu potvrzují také profesionální společnice, které vidí příčinu právě v rozmachu portálů typu TheCasualLounge.cz, v rámci kterého tvoří sexuchtivé dámy více než 65 % uživatelské základny. „Není se jim co divit!” otevřeně přiznává i jedna z profesionálek. „Pro ženy nebylo nikdy snazší otevřeně projevit a uspokojit své chtíče.“ Přiznává dokonce, že i ona sama si čas od času povyrazí na internetovém portálu, díky čemuž má skvělou příležitost najít partnera bez zbytečných předsudků, který jí neváhá splnit všechny zvláštnůstky, o které si jen řekne. „A pročpak by ne? Jsem přeci také žena. To, že jsem profesionálka, přeci ještě neznamená, že nemám své vlastní potřeby.”

Více informací
nyní na TheCasualLounge.cz
Proč? Pro uspokojivý, naplňující sex…

Proč? Pro uspokojivý, naplňující sex…

Současný trend tudíž jasně směřuje k sex-datingu přes internetové portály typu TheCasualLounge.cz, na kterých dámy i pánové vyhledávají naplňující extázi se skutečnými partnery, než aby utráceli peníze za „prázdné číslo” s profesionálem. Díky tomu si přijdou na své obě strany a to, co začalo jako jednorázová záležitost, nezřídka přeroste do dlouhodobé aférky!

Registrovat
nyní na TheCasualLounge.cz zdarma