Bob Klepl na kostýmní zkoušce jedné hry mluvil rovnou o další.

Bob Klepl na kostýmní zkoušce jedné hry mluvil rovnou o další. Herminapress

Bude zase jako vyvrženej vorvaň? V chystané hře budou perlit Klepl i Holubová

Bob Klepl v těchto dnech žije naplno zkouškami klasické italské komedie Poprask na laguně, kterou uvede divadlo Studio DVA a kde se po jeho boku objevuje jeho věrná kolegyně a blízká kamarádka Eva Holubová (62). Souběžně ale herec myslí na další připravovanou hru.

Hru, která se bude jmenovat Rodiče na Jadranu, pro Klepla a Holubovou připravuje v divadle Studio DVA režisér Patrik Hartl. „Budou to takoví Účastníci zájezdu číslo dva. Pojedeme s Evou Holubovou do Chorvatska, bude to taková hezká vzpomínka na mládí,” prozradil nám na kostýmní zkoušce hry Poprask na laguně Bob Klepl.

Klepl hraje s Evou Holubovou bez přestání prý už pětatřicet let a jejich vztah označuje jako herecké manželství. „Jsme spolu prakticky neustále. Stýkáme se společně i s rodinami, velmi dobře znám i Evina manžela Mirdu,” říká Bob. Díky tomu, že jsou spolu herci tak často, prý mezi nimi občas vzniká ponorková nemoc. Jak tedy takové stavy řeší? „Moudřejší ustoupí. Tím moudřejším myslím samozřejmě sebe. Nechám Evu v klidu,” směje se Bob Klepl. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků